Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio android z Canbus - Nie ma dźwieku


akro99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem radio na allegro z canbusem  radio po podlaczeniu nie gra nie slychac dźwieku. Uruchamia się wylacza po stacyjce ale problem mam z dźwiekiem w ogóle go nie ma.
Nagłośnienie posiadam Bose zamówiłem adapter na allegro lecz po podlaczeniu dalej nie działa. Instrukcja oraz wtyczki na zdjęciach. Zastanawia mnie jedna wtyczka czerwona która nigdziie nie pasuje w adapterze bose równiez nigdzie nie mozna jej wcisnac. Zdjęcia w załączniku instrukcja, podlączenie bez adapteru , czerwona wtyczka gdzie nigdzie nie moge jej wcisnać, adapter bose jak wyglada

20230121_105604.jpg

20230121_103351.jpg

Nie wiem od czego ta czerwona kostka jest?

20230121_103408.jpg

20230121_103507.jpg

 

Radio : 

ALLEGRO.PL


adapter bose : 

 

Edytowane przez akro99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jeszcze zamówić inny adapter bose moze to cos pomoże tylko czy to normalne ze nawet te z przodu nie grają bez tego adaptera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nikt nie pokwapił się odpowiedzieć...  ja specem nie jestem, ale według mojej wiedzy przednie głośniki bez żadnych adapterów powinny zagrać, z tyłem będzie problem. Tylko że ty masz Bose tutaj tego pewny nie jestem... Bose jest inaczej łączone na kolumnach i może tutaj jest problem i faktycznie wina adaptera...

 

słuchaj może i głupi pomysł ale wepnij do tego podłączonego tak radia jakiś głośniczek tak wiesz na beszczela dodatkowo w kostkę to tylko dwa kabelki i zobacz czy gra... mówię nie jestem specjalistą od audio i sam coś kombinuje do założenia w moim b6 którego sobie robię...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie Bose wszystkie głośniki zasilane są ze wzmacniacza, dostając sygnał po wyjściu liniowym, wiec przód nie zagra z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

W systemie Bose wszystkie głośniki zasilane są ze wzmacniacza, dostając sygnał po wyjściu liniowym, wiec przód nie zagra z radia.

no i się wyjaśniło, tak coś czułem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2023 o 23:19, Muskel1 napisał(a):
ALLEGRO.PL

 

A ten kabelek niebieski co jest luzem gdzie go podlaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Nigdzie, to jest remote.  Zaizoluj. 

Przyszedl dzis ten adapter po podlaczeniu nie wlacza sie radio:facepalm:

Edytowane przez akro99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić czy masz w czarnej kostce ISO stałe 12V oraz napięcie 12V po zapłonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 20:24, Muskel1 napisał(a):

Musisz sprawdzić czy masz w czarnej kostce ISO stałe 12V oraz napięcie 12V po zapłonie. 

Sprawdzilem jest i sie nie uruchamia a bez adaptera  wlacza sie oco moze chodzic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 20:24, Muskel1 napisał(a):

Musisz sprawdzić czy masz w czarnej kostce ISO stałe 12V oraz napięcie 12V po zapłonie. 

W sumie tylko do adaptera podpinam tą kostke czerwoną z czarna do adaptera i brazowa ale to glosniki i wtedy radio nie hula więc tu musi cos byc nie tak z kablami te pomaranczowe maja gdzies byc podpiete Z czarnej kostki?

received_573776180966819.jpeg

Edytowane przez akro99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie czarnej kostki ISO (zasilającej), na którym widać jakie przewody do niej wchodzą.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć zdjęcie czarnej kostki ISO (zasilającej), na którym widać jakie przewody do niej wchodzą.

Sprawa zalatwiona w czerwonej kostce od adaptera na zaznaczonym zdjeciu nie mialem przewodow do can-i can-h od canbusa dekodera w tym co mi wyslali w radiu byly poprowadzone dlatego bez adaptera radio wlaczalo sie:grin:  teraz przelozylem je tylko do wtyczki z adapterem i wlacza sie i dzwiek jest hula az milo :thumbup1:

Edytowane przez akro99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...