Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam inną propozycję. Jak Cię tak drażni ten znaczek to pomaluj cały grill na czarno, łącznie z ramką. Wyjdzie Cię to taniej niż miałbyś kupić grill bez znaczka a efekt będzie zdecydowanie lepszy :wink4:

Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało.

Opublikowano

A ja mam inną propozycję. Jak Cię tak drażni ten znaczek to pomaluj cały grill na czarno, łącznie z ramką. Wyjdzie Cię to taniej niż miałbyś kupić grill bez znaczka a efekt będzie zdecydowanie lepszy :wink4:

Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało.

Nie ma problemu :wink4: Tu masz chyba wszystkie możliwości jeżeli chodzi o grill :naughty: :

http://forums.thecarlounge.com/zerothread?cmd=print&id=2098318

Opublikowano

a ja kupiłem grill cały czarny i chciałem go założyć tylko problem się zrobił bo niestety nie mogę zdjąć tego zderzaka, boje się ze coś uszkodzę...czy jesteście mi w stanie pomóc jak to zrobić a przy tym nic nie uszkodzić

Opublikowano

A ja mam inną propozycję. Jak Cię tak drażni ten znaczek to pomaluj cały grill na czarno, łącznie z ramką. Wyjdzie Cię to taniej niż miałbyś kupić grill bez znaczka a efekt będzie zdecydowanie lepszy :wink4:

Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało.

Nie ma problemu :wink4: Tu masz chyba wszystkie możliwości jeżeli chodzi o grill :naughty: :

http://forums.thecarlounge.com/zerothread?cmd=print&id=2098318

no faktycznie wszystkie możliwości są, nawet nie wiedziałem że jest takie cudo :

A4_B5_avant_MSD_headlight_masks_both_Z.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niestety LLTEK wprowadził takie coś do sprzedaży :polew:

Opublikowano

jak sie dobrze poszuka to spokojnie mozna wyrwac grill z rs4 za 150-250zl

wiem bo kupilem za niecale 200zl taki grill

a mialem do kupienia naprawde kilka ich w tej cenie ;)

wiec wystarczy szukac ...

np na gieldach a nie na allegro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

grill od rs jest :kox: slyszalem ze najlepsza gielda w poznaniu-podobno wszystko mozna tam kupic.tak twierdzi moj koles z okolic poznania.bo placic 450-500 za grill to ponad 10 letniego auta to przesada.

Opublikowano

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

Opublikowano

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

Twój pomysł ? :polew: Niektórzy od dawna z takim grillem jeżdzą :cool1:

Opublikowano

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

a masz jakas fotke jak to wyglada??

Opublikowano

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

a masz jakas fotke jak to wyglada??

Był taki temat na forum :szukaj: Poza tym trochę osób na forum ma tak zrobione, w tym ja:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_samolot_rieger_rsline_rslookzawias_hr17xenonwnetrze_s4-t77901.0.html

Opublikowano

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

Twój pomysł ? :polew: Niektórzy od dawna z takim grillem jeżdzą :cool1:

kolego ja miałem taki grill jak ty jeszcze nie wiedziałeś co to Audi A4 :wink4:

a ja polecę grill własnego pomysłu czyli chromowana ramkę wokół całego grilla pomalować na czarno, ale znaczek zostawić w chromie :good:

a masz jakas fotke jak to wyglada??

tu masz linka do mojego poprzednie autka http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_dark_blue_afn_by_rafaello-t85240.0.html

Opublikowano

nawet nawet...... :good: u siebie tez chyba prysne :wink4:

Opublikowano

kolego ja miałem taki grill jak ty jeszcze nie wiedziałeś co to Audi A4

Fajnie :polew:

Opublikowano

Ja mam grill poliftowy i ramkę pomalowaną w kolor i jest :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy a grill po liftowy od anglika pasuje do europejskiej wersji??????

Opublikowano

koledzy a grill po liftowy od anglika pasuje do europejskiej wersji??????

Pasuje :wink4: Przecież to ten sam grill co w europejczykach.

Opublikowano

koledzy kto moze mi załatwić grilla od rs4 z jakieś giełdy? :decayed:

bo na allegro nie ma nic w sensownych pieniadzach

Opublikowano

Ja też cem od rs4!!! :kox: Ale nie za 400-coś PLN... :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.