Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chelsea-Barcelona liga mistrzów


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

siwy dym...[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 22:39_________________________________________________uch..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: mój komentarz do końcówki tego meczu: :OMG: fart fart fart :rolleyes: No ale mi tam ryba kto w finale :naughty: Żeby tylko meczyk był fajny :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo że byłem za Barceloną to jestem niezadowolony i mam pewien niesmak. Barca awansowała niezasłużenie. To co zrobił sędzia, jak jej pomógł w awansie zostawię bez komentarza. Przez takie coś odechciewa się kibicować. W każdym bądź razie mam nadzieję że w finale sędzia będzie stronniczy i nie będzie wsparcia dla Barcelony.

Glory Glory Man United !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił sędzia, jak jej pomógł w awansie zostawię bez komentarza.

a chelsea to niby nie pomógł.... grali z przewagą jednego zawodnika i nie wykorzystali tego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił sędzia, jak jej pomógł w awansie zostawię bez komentarza.

a chelsea to niby nie pomógł.... grali z przewagą jednego zawodnika i nie wykorzystali tego :gwizdanie:

Ale Abidal wyleciał zasłużenie także pomocy nie było :cool1: Fakt Chelsea też miała kilka stykowych sytuacji które odgwizdał na jej korzyść ale patrząc na całość to jednak Barcelonie się upiekło. Spokojnie można było podyktować dwa karne dla Cwelsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po karnych wygra ............... MU :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu powiem tyle.... Kur****** !! :wallbash: Barcelona awansowała, a oddała 1 celny strzał na bramkę po którym padł gol...

Pomijam już fakt, w którym Pique zagrał ręką w polu karnym przy akcji Anelki który wychodził na czystą pozycję :blink: W 94 też mógł od biedy podyktować karnego za tą rękę chociaż nie była aż taka "ewidentna", Do tego jeden faul na Drogbie też karny ... przy drugiej sytuacji z Drogbą nic nie było....

[norweski] howard webb #2 ;( :no::slina: :slina:

Ps. Na miejscu Ballacka bym mu wyjeb*ł, bo u mnie słabo z nerwami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kibicem barcy juz od bardzo dawna (nawet dane bylo mi ich zobaczyc na zywo jak ogrywali Valencie 6:0 w maju zeszlego roku ) ale to co zagrali wczoraj bardzo mnie zasmucilo... To nie byla ta druzyna ktora ograla Real 6:2 grajac z polotem. Nie chce tlumaczyc ich napietych terminarzem choc to napewno sie odbija na nich (Sroda Sevilla, Sobota Valencia, Wtorek Chelsea, Sobota Real, Sroda Chelasea) ... Nie idzie Barcie z angielskimi klubami grajacymi fizyczna pilke.

Barca nie zasluzyla na remis wtym meczu - musze byc obiektywny , ale zasluzyla by wygrac dwu-mecz napewno . Na CN obejrzelismy kile w wykonaniu Chelsea, teraz to sie zemscilo... Strzelili w swiatlo bramki tylko raz ale probowali 14 przy 8 Chelsea chyba jak dobrze pamietam. Przewage w pilce miala Barca, niewiele to im dawalo bo jak sie broni w 11 zawodnikow to tym 4em jest ciezko cos zrobic... Plus swietne kontry Chelsea, z ktorych byli wstanie cos ugrac. Nie lubie tego zespolu ale musze im przyznac ze sedzia ich troche orznol.

Kartka dla Abidala - dla slepych proponuje powtorki !!! z kapelusza. Podobnie jak pierwsza bramka Chelsea rowniez z przypadku ... niekt mi nikt nie mowi ze Essien chcial strzelic stamtad bramke bo ze pilka znalazla sie na jego nodze to czysty przypadek - ale akcja byla Chelsea to fakt.

Reka Gerarda za ktora powinien byc karny oczywisty. Natomiast faule na Drogbie ... Panowie ... mowia o nim ze tur ze czolg a jak wpada w pole karne zachowuje sie jak panienka i chce za wszelka cene to wymusic. Padal udawal komediowal , patrzyl czy sedzia widzi, jak sie przewracal to pierwsze wzrok na sedziego i udawanie. Dostal pilka w ramie lapie sie za glowe ze go ktos uderzyl... brak slow. W RTE1 goscie jasno powiedzieli DROGBA TO CLOWN:)... Anelka podobnie.

Pozdro dla kibicow BaRCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze sie stało. finał bedzie ciekawszy. a sedzia pomagal i jednym i drugim. ballack zachowal sie jak ostatnia ciota.

Nie wiem komu bede kibicował w finale. Nie weszła moja Arkonia Szczecin takze wybór bedzie trudny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kibicem barcy juz od bardzo dawna (nawet dane bylo mi ich zobaczyc na zywo jak ogrywali Valencie 6:0 w maju zeszlego roku ) ale to co zagrali wczoraj bardzo mnie zasmucilo... To nie byla ta druzyna ktora ograla Real 6:2 grajac z polotem. Nie chce tlumaczyc ich napietych terminarzem choc to napewno sie odbija na nich (Sroda Sevilla, Sobota Valencia, Wtorek Chelsea, Sobota Real, Sroda Chelasea) ... Nie idzie Barcie z angielskimi klubami grajacymi fizyczna pilke.

Barca nie zasluzyla na remis wtym meczu - musze byc obiektywny , ale zasluzyla by wygrac dwu-mecz napewno . Na CN obejrzelismy kile w wykonaniu Chelsea, teraz to sie zemscilo... Strzelili w swiatlo bramki tylko raz ale probowali 14 przy 8 Chelsea chyba jak dobrze pamietam. Przewage w pilce miala Barca, niewiele to im dawalo bo jak sie broni w 11 zawodnikow to tym 4em jest ciezko cos zrobic... Plus swietne kontry Chelsea, z ktorych byli wstanie cos ugrac. Nie lubie tego zespolu ale musze im przyznac ze sedzia ich troche orznol.

Kartka dla Abidala - dla slepych proponuje powtorki !!! z kapelusza. Podobnie jak pierwsza bramka Chelsea rowniez z przypadku ... niekt mi nikt nie mowi ze Essien chcial strzelic stamtad bramke bo ze pilka znalazla sie na jego nodze to czysty przypadek - ale akcja byla Chelsea to fakt.

Reka Gerarda za ktora powinien byc karny oczywisty. Natomiast faule na Drogbie ... Panowie ... mowia o nim ze tur ze czolg a jak wpada w pole karne zachowuje sie jak panienka i chce za wszelka cene to wymusic. Padal udawal komediowal , patrzyl czy sedzia widzi, jak sie przewracal to pierwsze wzrok na sedziego i udawanie. Dostal pilka w ramie lapie sie za glowe ze go ktos uderzyl... brak slow. W RTE1 goscie jasno powiedzieli DROGBA TO CLOWN:)... Anelka podobnie.

Pozdro dla kibicow BaRCY

na wstępie powiem, że druga druzyna ktora lubie to Barca , bo pierwsza to ta ktora kocham czyli ManUTD :) ale Barca jest ok tez

z ta bramka Essiena to nie do konca taki fart bo jednak dolozyl tą noge i probowal skierowac ja w strone bramki, mogla poleciec w kosmos, ale zmiescil ja, i ladnie to wyszlo wszystko, fart to moim zdaniem jest wtedy, gdy samoboj padnie, odbije sie gdzies pilka czy cos i wpada do siatki wtedy to jest taki fart ze szok... Chelsea nie lubie, ale bramka ladna to trzeba przyznac.

Z przebiegu calego sezonu to Barca zasluzyla, ale wczoraj rzeczywiscie czegos im brakowalo, albo kogos :P Henry jednak dobrze wkomponowal sie w druzyne Barcy, przeciez to on zdobyl 2 bramki ostatnio z Realem.

Jednak najbardziej równo grajaca druzyna jest obecnie ManUTD i to jemu nalezy sie mistrzostwo kraju i ligi mistrzow takze 3mam za nich kciuki :wink4: mam nadzieje, ze to bedzie ladny spektakl Barca-ManUTD, wiec pozostaje tylko czekac do 27 maja

pozdro dla kibiców tych najzagorzalszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...