Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 3 turbina w ciągu miesiąca


przemek1975

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z autem na starej turbinie orginalnej zapiekły się kierowniczki(na vagu 17964)wiec postanowiłem kupić nową po regeneracji od awx wsadziłem do auta kupiłem redukcje i ok przejechałem raptem 1000 km :shocked: vag pokazał 17965

hmm moze jakaś felerna sobie myślę jadę do gościa i mówie mu ze do d*py ta turbina gosć wymienia mi na drugą zakładam ją jest ok sztanga pracuje ładnie wciąga ją przy zapaleniu auta wymieniłem jeszcze wężyki od n75 bo były sparciałe kata wywaliłem :) dziś minęło 1500km i dalej zonk sztanga się blokuje wiec ruszam ją kluczem przez chwile jest ok (nie ma błędu na vagu )auto raz jedzie normalnie raz jest muł nie mogę logów dynamicznych zrobić bo laptop słabo trzyma jeden magik mi powiedział ze n75 się wiesza i zapieka turbinę drugi ze wtrysk leje miał ktoś taki przypadek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cm dłuższy i czemu ma być dłuższy?

możliwe, że jest sparciały (zużycie+ wysoka temperatura) i podczas pracy podciśnienie go ściska, przez co nie pracują prawidłowo kierownice turbo.

3-4 cm dłuższy wystarczy. Kolega miał podobny problem w AFN, przewód zaginał się przy samej gruszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...