Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzony uszczelniacz wału korbowego


Domin118

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam drobne wycieki pod pokrywą zaworów i vacum pompa przy najbliżej wymianie oleju planuje wymienić uszczelki więc tutaj to najmniejszy problem. Gorzej wygląda sytuacja na łączeniu skrzyni i silnika mianowicie uszczelniacz wału już się wysłużył i zaczął spod niego lecieć olej sprawdzam co jakiś czas olej delikatnie ubyło przez te wycieki zrobiłem mała dolewkę i nie widać żeby go ubywało jakoś bagnet cały czas pokazuje poziom więc nie ma tragedii Czy zabierać się za wymianę tego uszczelniacza jeżeli dwumasa i sprzęgło są jeszcze w dobrym stanie i nie chce ściągać skrzyni tylko żeby to wymienić pozostawiając stara dwumase bo słyszałem że różnie się potem zachowuje po ponownym złożeniu nawet jeżeli jest ogólnie chciałbym to zrobić jak będę wymieniał właśnie dwumase ( myślę że z rok na spokojnie jeszcze wytrzyma ) Jak radzicie zostawić ten uszczelniacz do wymiany dwumasy ? Czy brać się za to wcześniej bo mogą uszkodzić wał bądź coś innego 

Edytowane przez Domin118
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wału nie uszkodzisz, jedynie uwalisz połowę skrzyni i zakonserwujesz podwozie olejem z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...