Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 2.8 ACK 193km


KrystianCz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od roku czasu próbuje się uporać z moim chorym problemem dotyczące mojego starego chrupka.

Dzieje się to od zimy poprzedniego roku. Wyjechałem sobie z domu normalnie jak zawsze i nagle w moim aucie zaczęły dziać się dziwne rzeczy. 
Autem zaczęło rzucać niekiedy strzelać z wydechu, czuć niespaloną benzynę mam do tego tez lpg i dzieje się to samo. 
są dni że delikatnie lepiej chodzi ale to i tak jest nie to co kiedyś. Auto nie ma już takiej mocy jak przed występowaniem tego problemu.

Wymienione zostało:

komputer, przepustnica, odma, czujniki hala, filtry paliwa, wymiana rozrządu 2x (nic nie dało) cewka zapłonowa, świece, przewody świec, przepływomierz. 
Nie wiem co dalej robić może ktoś tutaj zna odpowiedź. W załączniku wysyłam filmik co sie dzieje podczas naciskania pedału gazu (na maxa). Ogolnie paradoks, bo przy delikatnym opuszczaniu gazu auto lepiej wchodzi w obroty i mogą przekroczyć te 3 tysiące obrotów, a tu przy naciskaniu pedału na maxa nie może wejść w obroty i trzyma się tych 3 tys obrotów i więcej nie poleci… 

Proszę o jakąkolwiek pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może odczytać błędy w komputerze ??

Przeważnie mocno to pomaga w naprawie.

Na pewno bardziej niż wymiana rozrządu 2x ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Elhape napisał(a):

A próbowałeś może odczytać błędy w komputerze ??

Przeważnie mocno to pomaga w naprawie.

Na pewno bardziej niż wymiana rozrządu 2x ;)

Tak usuwane błędy zostały na jednym i na drugim innym wymienianym komputerze. Dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...