Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie lampy nie działa kierunkowskaz lusterka


mati07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w a4 B8 uderzyłem w sarnę przez co zmieniałem lampę prawą przed wymianą lampa była pęknięta zbiła się tylko żarówka od kierunków. Wymieniłem lampę i po wymianie przestał mi działać Kierunkowskaz lusterka prawego myślałem że przypadek bo spalił się ten LED. Po wymianie Leda od kierunku dalej nie działa i okazało się że jeszcze nie działa elekt ustawianie lusterek, a także doświetlanie zakrętów w prawo w lewo działa. Wszystko zrobiło się dosłownie po wymianie lampy wcześniej było ok kierunek w lusterku działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny autoscan.

Jutro będę robił ale lakiernik wymieniał błotnik po sarnie i może z wiązką coś w drzwiach. Wszystko zrobiło się po naprawie myślałem że poprostu zbieg okoliczności i spalił się ten LED od kierunku ale nie sprawdzałem sterowania itp dopiero dzisiaj okazało się że nie działają te rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 21:05, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny autoscan.

Kolega podłączył mi pod kompa jest błąd związany z kierunkiem lusterka a także elekt ustawiania prawego lusterka. Szyby z prawej strony normalnie działają. Połączenie z tym drzwiami jest normalnie tak jakby kostka albo jakaś masa. W lusterku wszystko wpięte bo sam zmieniałem kierunek, który nie był winny a dodam że drzwi nie były rozbierane, przed naprawą działało wszystko po odebraniu od lakiernika wyszły takie cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...