Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryka w B7 pada podczas jazdy


Siwy audi A4 b7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu podczas jazdy moim audi A4 B7 2.5tdi 2004r. wywala błędy ESP, poziomowania świateł, szyby przestają działać, brak światła stop, brak kierunkowskazów, i odłącza całą klimatyzację...

Sprawdziłem bezpieczniki w kabinie, przekaźniki pod kierownicą, jeden miał nóżki przykopcone które wyczyściłem, przekaźniki sprawdziłem pod napięciem i działają... I tu moja wiedza się kończy. 

Dodam iż jak postoi noc to mu przechodzi, a po przejechaniu kilkudziesięciu km znowu wywala. Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u jakiegoś gostka z kompem podpiął się i cuda tam były...

Od czujnika kąta skrętu (G85) 00778

Dalej P1523 sygnał zderzenia z modułu sterowania poduszek powietrznych. Nie wiarygodny sygnał.

Dalej było coś o zacisku 15 akumulatora..

Coś o immobiliser.

 

Ogólnie teraz po odpaleniu jest choinka, ogólnie to tylko mam światła z przodu i awaryjne, a i wycieraczki działają, reszta nie działa

 

IMG_20230325_155548.jpg

IMG_20230325_155259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez pełnego autoscanu podane tutaj informację są niewystarczające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoscan to protokół diagnozy, który zostaje zapisany po sczytaniu wszystkich zapisanych błędów ze wszystkich sterowników. 

Tym co Ty podłączałeś pod auto raczej się nie da go zrobić. Podepnij auto pod porządny program diagnostyczny jak VCDS czy VCP a nie pod zabawki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam te wszystkie błędy i usterki były przyczyną zaśniedziałych końcówek bezpieczników, wyciągnąłem wszystkie przeczyściłem spryskałem gniazda preparatem do połączeń elektrycznych i jak ręką odjął. Gdzieś musiała być wilgoć i tam sobie zadziałała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...