Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Po puszczeniu hamulca coś mi lekko stuka


lucabianco

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam problem. Podczas gdy puszcze hamulec słyszę jednorazowy stuk. Dzieje się to gdy puszczam wciśnięty hamulec, następnie wciskam znowu i puszczam słyszę stukanie. Wie ktoś w czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam problem. Podczas gdy puszcze hamulec słyszę jednorazowy stuk. Dzieje się to gdy puszczam wciśnięty hamulec, następnie wciskam znowu i puszczam słyszę stukanie. Wie ktoś w czym może tkwić problem?

Kup zestaw naprawczy zacisku i wymień prowadniczki, ewentualnie gumy prowadnic. Jakie masz u siebie zaciski ATE, czy LUCAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem jest w tym że samochód kupiłem stosunkowo nie dawno i nie mam zielonego pojęcia co poprzedni właściciel pakował w hamulce. Zajadę do znajomego z warsztatu i się dowiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem jest w tym że samochód kupiłem stosunkowo nie dawno i nie mam zielonego pojęcia co poprzedni właściciel pakował w hamulce. Zajadę do znajomego z warsztatu i się dowiem. ;)

W ADR`ach z 1995 montowano kilka rodzajów układów hamulcowych. Najłatwiej będzie sprawdzić po producencie zacisku i rozmiarze tarczy hamulcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taki zestaw naprawczy do zacisków kupić?

Intercars. Wiesz już jaki masz układ hamulcowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaciąga się do końca ręczny

Co ma piernik do wiatraka i jaki jest sens twojej wypowiedzi.

@spetsnaz

O dziwo nagle stukanie ustało. Teraz będzie długi weekend to sobie sprawdzę jakiej mam firmy hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucabianco: A stuka Ci tez na dziurach jak jedziesz powoli?

Nie jestem pewny czy u mnie jest to samo bo jak naciskam lekko hamulec to słyszę jeden "stuk", i jak puszczam to słyszę drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...