Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 AvAnTuRnIk 1.8t quattro BEX 258hp 362nm LZ5L.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ogólnie na grupie jestem od dawna i dopiero mając chwilę chciałem przedstawić wam swoją furkę którą mam od 2021 roku.

Audi a4 b6 fabrycznie bex 190hp quattro i wewnetrzny sline.IMG_20210410_192629.thumb.jpg.bfdb9b77b8f5026e40b7a5663d018120.jpgreceived_613899656509594.jpeg.045444591cbfaa258546e5bfad72da0b.jpeg

 

Tak wyglądała jak ją kupiłem a więc od razu po zakupie dolne dokładki poleciały w kolor prysnąłem tylne lampy delikatnie na czarno oraz zająłem się zrobieniem 2 błotników RUDA oraz opadającej podsufitki.

Później wjeżdżały kolejne modyfikacje: RNSE kiera b7 multi, clh, lusterko wsteczne fotochromatyczne, ledy od Promotora środek, listwy progowe z napisem sline od b7( nwm dlaczego nie miałem skoro mam wewnętrzny sline E4J kolega ma b6 wewnetrzny i ma ori listwy sline w b6 takie coś  ala brązowawe).IMG_20210914_121220.thumb.jpg.5b6636cbcc556e1f6679537a6b219c4f.jpgIMG_20210914_121209.thumb.jpg.633ccc750693468fd8693478f364fbb3.jpg

 Żeby już nie przedłużać posta wrzucę co w niej robiłem oraz listę wyposażenia:

Wyposażenie: 

* Recaro czarne full elektryka z pamięcią I schowkami grzana przód.

* Wewnętrzny sline ( sufit klejony opadał)

* Zewnątrzny sline ( zderzak przód pdc I spryski, tył dołożyłem tylko dolną dokładkę sline do góry, listwy sline, lotka sline - wszystko sam malowałem i wszystko ori ciężko było znaleźć ale udało się w dobrej kasie)

* BOSE

* RNSE ( ori było rnsd

* CLH i DRL ( dołożone)

* Lampy biled 3 cale (ori był xenon) zrobione przez Dariusza Jabłońskiego szczerze polecam 

* Kolor FIS

* PDC przód tył

* 4 szyby prąd 

* Lusterko wsteczne fotochromatyczne (dołożone)

* Dołożony ISOFIX 

* Pakiet światło cupholder tył schowki itp

* Boczki z roletkami tył (dołożone oraz był bez pakietu światło)

* Dokładka cupra ORI ( żałuję że nie kupiłem 2 szt. jak bym wiedział że będą braki) do zderzaka sline

* Kierownica multifunkcyjna ścięta przerobiona coś ale a8 d3 a4 b8

* Przełącznik szyb i lusterek ori b8

* Gałka zmiany biegów a4 b8

* Przełącznik custom środek passat b6

* Napęd quattro.

* Hamulce  przód 320mm Zimmermann Brembo, tył 288 Zimmermann brembo

* Tempomat ori

* Przyciski pdc esp oraz cupholder chrom z a4 b7 

* Felgi letnie 19 Tomason TN1 pomalowane proszkowo w czarny połysk

IMG_20220226_105222.thumb.jpg.613df29af87f1d933c1812f233d3838d.jpg

* Zima były ori 18 sline ale znudziły mi się kolega zabrał

* Dechroming listwy relingi grill znaczki

* Grill s4 b6

* Składane elektrycznie lusterka 

* Końcówki wydechu Ulter 90mm

* Tylna lampka ambiente

* Ledowe podswietlenie w środku + ledy na długie kierunki oraz kierunki w błotnikach i halogeny 

* Klamki w drzwiach ala rs4 b7

Poza tym silnikowo 258 hp 362 nm: 

* głowica APU cała po regeneracji i szlifie

* blok po szlifie honowaniu ( taki widok 4 bary na 4 cylindrze)

IMG_20220705_203446.thumb.jpg.4af9abeeb36106091137821854aa3b96.jpg

* nowy rozrząd Conti

* tłoki APU +++ i korbowody 20mm APU

* pierścienie, panewki, upg, pompa oleju pierburg,

* zawor DV ori

* eżektor ori

* grzybek odmy ori

* zaworek odmy ori

* napinacz łańcucha ori bez fazatora 

* wywalenie i wykodowanie napinacza łańcucha, sai oraz drugiej lambdy

* centralny intercooler z orurowaniem

* sztywny tip kwas 

* turhina hybryda k03s Krymar

* wtryski bosch 430 cc

* wałek ssacy ADR

* tarcza docisk AWX

* LPG STAG QBOX 

* downpipe Hoffmann

* filtr Pipercross

* olej Ravenol VST 5W40

Poniżej kilka fotek.20230407_205458.thumb.JPG.6662aba69b2f96ad551ccb9277a7239c.JPG20230323_173317.thumb.JPEG.1d9ae3a6fd5aadb3c4686ce07e8e66b3.JPEG20230311_140102.thumb.JPEG.a4eb572cb7a08d6a898c6585939a1df4.JPEG20230323_173304.thumb.JPEG.4571756416762abd5b5701ef4762b5eb.JPEG20230214_182912.thumb.JPEG.f4a1b7b62a91779a8d0a71d164135c43.JPEG

IMG_20220302_104054.thumb.jpg.10e0f6bed40118578c960fb71d21bdcb.jpgPozdrawiam. 

 

Edytowane przez matek515

Opublikowano

Czorny bandyta ? Ładnie sie prezenci?

Ps. Te MK1 na czwartej fotce Twoje ?

Opublikowano
  • Autor

Niby ładnie ale czegoś mi brakuje :kwasny:

Myślę że po świętach wleci coś nowego akurat udało się wyrwać w dobrych pieniążkach 177014354_Screenshot_20230407_230445_SamsungInternet.thumb.jpg.c74254e8f35d57e8ac711de13d74b3ee.jpg received_631135712182577.thumb.jpeg.64063c21324983c4a9321c16b93efbfd.jpeg

 

A golfina niestety nie moja szefa

Edytowane przez matek515

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie teraz mam taki plan żeby zmienić zderzaki przód oraz tył na s4 ciekawe jka wtedy lz5l będzie wyglądać :banan:

No i oczywiście zderzaki przód i tył pójdą na sell oraz listwy :wink:

Opublikowano

Mi tak osobiście przód S4 nie leży,dużo bardziej mi się s-line podoba no ale opinia jest jak d*pa ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka w miarę świeżych ujęć.

Na dniach cupra grill s4 oraz relingi w czarny połysk.

Oraz montaż gwintu bilstein  a także montaż splitterów i dokładek podprogowych też w kolorze czarby połysk.

Poza tym zderzak zrobione na gladko a front oklejone ppf.

 

20231001_185030.thumb.JPEG.fbf11834b66d958540f51a604a0ed938.JPEG20231002_182418.thumb.JPEG.3e02414b89542a0c54de35be3e6c7003.JPEGScreenshot_20240318_164555_OLXpl.thumb.JPEG.81b683bfed9aa2116e85ee0571cb5214.JPEG

20230409_182942.JPEG

20230729_174545.JPEG

20230826_102408.JPEG

20240412_173531.JPEG

20240415_190158.JPEG

20240414_194243.JPEG

Opublikowano

Ładny egzemplarz :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie mały update.

Wleciały nowe felgi Veemann  V-FS40 9.5j od Kamila z podkarpaciaMessenger_creation_60a2d227-620d-4161-a31f-36916f278bef.thumb.JPG.81d130ff19116e9608156b9f25b35a9e.JPGMessenger_creation_82a51e21-a40f-4080-b10d-bb8a5ac7aa02.thumb.JPG.cbc424c03b0c54a41520b2f11f917018.JPG

Dodatkowo wleciał nowy zegar od Domin Prudziński z dodatkowymi opcjami gdyż mój ori nie obsługiwał vfiz.

Dodatkowo ja dołożyłem inne tarczki z logiem sline i myślę że w połączeniu z vfiz prezentuje się mega dobrze(muszę jeszcze tylko obczaić obsługę tego modułu)20240808_205210.thumb.JPEG.19c73f4a4683e86d03b555ac6e7f27cd.JPEG

Przy okazji montażu felg okazało się że musze zmienic Heble na 345 z s4 b6( na 320mm felga blokowała sie o jarzmo) które także zakupiłem u Kamila z Jawornika razem ze swapem tył 330mm który czeka na montaz.Messenger_creation_9023118b-dc29-4ea5-b381-f8cffad4c3d0.thumb.JPG.917760258ec5cdee42167a94d2af62a6.JPGMessenger_creation_8ac4c2db-786a-4dfd-9a2a-c3b7e34ff7be.thumb.JPEG.b15ad03b04694cc4c8e4ae6d2e39196f.JPEGMessenger_creation_11b4ceb8-3d31-4a7f-bc7f-e58966682e65.thumb.JPEG.30a57792fc6ea7c42afbca312c56e27f.JPEG

20240718_173720.thumb.JPEG.44c2677c1b48909ccf4bd57f54442a1f.JPEG

 

Z kolejnych rarytasów wjechało lusterko wsteczne fotochromatyczne usa z kompasem  oraz biały kruk lampy tył usa avant oczywiscie od @Piotrek8120240719_231231.thumb.JPEG.510a295235dc2252c040bf5055850362.JPEG20240719_231307.thumb.JPEG.0e102de5fdc217e460e4061c3c0afd2f.JPEG

 

IMG-20240519-WA0014(1).thumb.JPEG.1cb95e4069980855faf5553f66cfe4db.JPEG

 

Poza wspomnianym fantami na montaż czekają blendy lusterek podświetlane, fotochromy boczne z a4 b7, tunel USA, blenda z kamerka cofania oraz modułem do rnse oraz klamka pasażera wersja usa.

IMG-20240516-WA0002.thumb.JPEG.fd4756ce8b13934d4355821bf8cd1553.JPEGIMG-20240517-WA0011.thumb.JPEG.65e68f1a16cbcc977fa8e024cf4a8844.JPEG8IMG-20240517-WA0011.thumb.JPEG.65e68f1a16cbcc977fa8e024cf4a8844.JPEGIMG-20240517-WA0028.JPEG.cc8afc3dc3416078db9719924b31f033.JPEG

IMG-20240517-WA0009.JPEG

Opublikowano
  • Autor

Tutaj wrzucę jeszcze ze 2 fotki z małego spocika z mojego miasteczka na starych felgach Messenger_creation_47d2f3cc-b23d-4482-a73b-85a5410802aa.thumb.JPG.8b40fdc528b0cfe62cb533f5d7d959bb.JPG

 

 

Messenger_creation_0d2c9d89-a0f0-4b82-8271-8bb2d8c5ce7d.thumb.JPG.bccc0980f4c8b49c6782935b78b9e307.JPG

 

Oczywiście to jeszcze nie koniec modzenia wleciały również splittery oraz listwy podprogowe od Piotr Peszek20240803_184930.thumb.JPEG.82cd0c204818fffa1ff581dbd0cf4ea2.JPEG20240803_184912.thumb.JPEG.40fa084f6ead94f3604d606b55c8c480.JPEG

 

Na dniach auto idzie na malowanie rantów błotników oraz relingów w czarny połysk przy okazji dekory postanowiłem wysłać na hydrografike do Water Graphic Design coś na wzór carbonu tylko że z dodatkiem kodu lakieru lz5l (przykładowe zdjęcie) po realizacji podeślę jak to wyszło.

IMG-20240527-WA0022.JPEG.31980c432e659690be5266bc587b1b44.JPEG

 

Pozdrawiam grupowiczów.?

Opublikowano

Good modifications,  very nice , new rims are fit the automobile .

Opublikowano

Koła trochę wyglądają jak na wzór forda

 image.png.63ac053feb02d506dd2109c9fdde057b.png

Opublikowano
  • Autor

@Montitak wiem dużo osób mi to mówi ale osobiście mi się podoba i jestem mega zadwolony :banan:

 

Opublikowano
6 minut temu, matek515 napisał(a):

@Montitak wiem dużo osób mi to mówi ale osobiście mi się podoba i jestem mega zadwolony :banan:

 

Nie mówię, że źle wygląda. Ciężko wymyślić nowy wzór felg, raczej firmy inspirują się już wyprodukowanymi. Całość siadła bardzo ładnie. Szerokości. 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Update 😉

Troszkę czasu minęło auto się zmieniło.

Na pokładzie m.in:

Kiera B8 Lift perforowana

Fotele A6 C6 Avant Exclusive bardzo rzadki temat

RNSE LED Chrom

Obszyty ręczny podłokietnik gałka i mieszek od Bartlomeo.

Daszki homelink USA

Be szóstka przeszła równej korektę lakieru oraz w całości została oklejona bezbarwną folia PPF.

Wizualnie auto zrobione pod USA a więc klapa USA avant tunel USA tylne lampy przód lampy biled USA Black piano (przerabiał Dariusz Jabłoński). Na tylna klapę wpadła lotka Maxton, z przodu kratki grill znaczki relingi wszystko pomalowane w Black piano.

P1206568.jpg

IMG-20250412-WA0005.jpg

compressed_1769957317885.jpeg

received_2027967337729169.jpeg

FB_IMG_1742764013887.jpg

Udało mi się także dorwać bardzo rzadkie smaczki do wewnątrz czyli:

* Dekory RS4

* Dywaniki Ori wersja USA

* Radyjko RNSE Led chrom ramka Black Piano

PXL_20260221_162127102~2.jpg

PXL_20260201_174248354~2.jpg

PXL_20251219_083247295.jpg

P1206803.jpg

Edytowane przez matek515

Opublikowano

Car is such a beauty , enjoy to drive it.

Edytowane przez MarioR34

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.