Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 8P Błąd czujnika kąta skrętu (G85) i brak wspomagania


skaner123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  zmieniłem sobie kierownice w audi, po złożeniu wszystkiego wyświetlił się błąd kąta skrętu, cały czas wskazywał 0 stopni bez względu czy kręciłem kierownica czy nie. Po przejechaniu nie zaadaptował się sam. Wyczytałem na forum żeby zrobić adaptacje czujnika vcdsem, tak tez zrobiłem. Jedyny skutek to brak wspomagania i pojawienie się drugiego błędu 02546 Położenie krańcowe układu kierowniczego 005 brak lub niepoprawne nastawy podstawowe oraz błąd 00778 czujnik kąta skrętu kierownicy. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Silniki benzynowe ->Audi" - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez marcy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tej instrukcji oni chcą żeby ustawić zakres pomiędzy -1.5 a 1.5 stopnia, tylko w moim przypadku kręcenie kierownica daje cały czas 0 stopni. Poprzednim razem jak demontowałem kierownice to było tak samo, tylko ze po krótkiej jeździe wszystko wracało do normy. Teraz nie chce się ustawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, byłem dzisiaj na przejażdżce po mieście i podczas parkowania samo się naprawiło, wspomaganie tez od razu wróciło. Trochę dziwne ale najważniejsze ze działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...