Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no mam nadzieję, że będzie gites! :naughty:

a napiszcie mi.

Jeśli mam ten samochód na gaz i codziennie rano muszę wyjeżdżać do pracy, to mogę rozgrzać silnik do momentu kiedy wskazówka będzie pokazywała mniej niż 1000obr. ? (czyli 900?) - czy temperatura silnika jest już wtedy wystarczająca, żeby przełączyć na gaz i śmigać do pracki czy raczej poczekać, aż wskazówka pokaże 60stopni?

pozdro!~a i jak możecie to dajcie mi linka do np. aukcji jakiejś z grillem poliftowym to będę miał na oku, bo chciałem zmienić. W ten sposób całkowicie zmienię przód mojego autka :naughty:

lampy zespolone + taki grill = piękna maszyna :decayed:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 18:48_________________________________________________kur!! doszły mnie koszty za wymianę wahaczy no zaje ... pozdrawiam ! :)

Opublikowano

Tu masz link do grila:

http://moto.allegro.pl/item656159124_atrapa_audi_a4_99_po_liftingu.html

Ja tam się na gazie nie znam ale pewnie lepiej na bęzynce najpierw lekko rozgrzać silnik tak żeby się wskazuwka od tęperatury ruszyła i dopiero wtedy przełanczaj na podtlenek LPG :wink4: pewnie to troche jakby zdrowiej :decayed:

a i warto jakbyś sobie ten dział poczytał:

http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng-b27.0/

Autko ogulnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobra dzięki za aukcję (chociaż to zdjęcie na niej jakieś bardziej odpychające niż przyciągające :hi:) jakoś dziwnie wygląda niezałożone, choć wiem wiem jak to się ma na klapie :gwizdanie:

Poczytam poczytam ... czyli lepiej, żebym czekał aż się wskazówka ruszy tak?

a myslałem, że jak obroty spadną poniżej 1000to temperatura silnika jest już większa niż 40stopni.

bo zawsze jak odpalam auto to są 1200obr. potem maleje maleje - i jak spadnie do 900 to przełączam i jadę, nie czekam, aż mi się wskazowka ruszy - i długo na to nie muszę czekać, bo przejadę 30sekund i już jest na 70stopniach i więcej ...

może ktoś bardziej doświadczony i ogarnięty się wypowie na ten temat ?

zapraszam do dalszych komentarzy :decayed:

Opublikowano

Normalne ze tak szybko na gazie ci podskoczy bo ma wieksza temp. spalania.

Obroty sie normuja jak ssanie sie wylaczy.

Nie powiem ci wiecej bo w zyciu nie mialem auta na gaz i nie bede miec szkoda silnika.

Ale wedlog mnie powinno sie najpierw rozgrzac na bezynie silnik.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Do mojej listy modów dołączył komplet wahaczy Hans Preis (NIemcy)

dałem 900zł, na drugi tydzień wymiana + zbieżność :D

nareszcie nie będzie pukać :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 18:04_________________________________________________Do zamontowanych części doszły alu ramki na zegary :naughty:

super to wygląda, tylko chyba akurat mi się spaliła jakaś żaróweczka od licznika km tych przejechanych (przebieg :wallbash:)- nie pokazuje km :)

Wygląd :good:

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

powracając do tego gaziwa! W sekfencji jest tak że jak temperatura wody przekroczy 25"C (kwestja tego jak to zakładający gaz poustawiał :gwizdanie:)to się automatycznie na gaz przełączy i potem jest już taniocha :naughty:

chociaż to zdjęcie na niej jakieś bardziej odpychające niż przyciągające

nie marudz :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.