Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Radom


Tomo1985

Rekomendowane odpowiedzi

WWW.OLX.PL

22500 zł: 22 500 zł: Witam Sprzedam w bardzo dobrym stanie audi a4b7 2.0 tfsi o mocy 200km...

Czy ktoś wie coś o tym aucie? 

Z tego co pamiętam to ponad miesiąc temu był wystawiony za ok 29 tys ale z innego konta. Teraz cena jest niższa, już któryś raz została obniżona. Jeśli ktoś byłby z okolic Radomia to mógłby obejrzeć i zdać relacje? Oczywiście jeśli to nie problem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak ktoś nie wstawia zdjęć wnętrza to jest przekreślony na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wnętrza mi wysłał w wiadomości, ale nie to jest najgorsze. Ponad Miesiąc temu mi wysłał foty wnętrza a cena była 29. Ostatnio się go pytałem żeby wysłał bo myślałem że to inne auto. Kiedy wysłał to się zorientowałem że już je gdzieś widziałem. Porównałem do wcześniejszych i to te same zdjęcia. A gość mi mówi że auto pierwszy raz na olx. Hmmm to co to było wcześniej? Teraz jest wystawiony z innego konta. Wcześniej widziałem że były 2 ogłoszenia z tymi zdjęciami i różne dane tj. 2006r a w drugim 2005r. i wywaliłem oczy. Za długo go trzyma i ciągle obniża cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze tez jaki tam silnik dokladnie, pocztytaj zebys nie wtopil w "olejowóz":

MOTORYZACYJNYBLOG.PL

Sprawdź jaki silnik 2.0 TSI/TFSI warto wybrać - która generacja jest całkowicie bezawaryjna, a która bardzo awaryjna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2023 o 08:02, Koalakm napisał(a):

najwazniejsze tez jaki tam silnik dokladnie, pocztytaj zebys nie wtopil w "olejowóz":

MOTORYZACYJNYBLOG.PL

Sprawdź jaki silnik 2.0 TSI/TFSI warto wybrać - która generacja jest całkowicie bezawaryjna, a która bardzo awaryjna.

 

Dziwne bo naczytałem się wiele, że 1 gen ea113 jest znośna a ea888 to dziadostwo. Wiadomo że 3gen najlepsza. Ale tu piszą znów inaczej. Komu tu wierzyć. 

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2023 o 07:23, Tomo1985 napisał(a):

Zdjęcia wnętrza mi wysłał w wiadomości, ale nie to jest najgorsze. Ponad Miesiąc temu mi wysłał foty wnętrza a cena była 29. Ostatnio się go pytałem żeby wysłał bo myślałem że to inne auto. Kiedy wysłał to się zorientowałem że już je gdzieś widziałem. Porównałem do wcześniejszych i to te same zdjęcia. A gość mi mówi że auto pierwszy raz na olx. Hmmm to co to było wcześniej? Teraz jest wystawiony z innego konta. Wcześniej widziałem że były 2 ogłoszenia z tymi zdjęciami i różne dane tj. 2006r a w drugim 2005r. i wywaliłem oczy. Za długo go trzyma i ciągle obniża cenę. 

Przecież to są triki handlarzy cwaniaków co mają badziewie na placu czy podwórku. U mnie jeden od lipca zeszłego roku ma A4 widziałem ją wtedy i się zastanawiałem to on już wtedy mi gadał żebym się decydował bo ktoś ma przyjechać po nią i zabrać. Tymczasem stoi do dziś na komisie i w dodatku koleś twierdzi że jest świeżo sprowadzony. 

 

A znowu inny też parę miesięcy wystawia toyotę na różnych fotkach jedne jeszcze z Niemiec a drugie z Polski. A teraz wziął się na chwyt taki ze dal jedno foto z Niemiec na blachach de i następne foto to obrazek z napisem "zdjęcia wkrotce" żeby podbudować na kimś presję że to swieżynka dopiero w drodze do polski. A fura już parę.miesiecy na placu stoi w Polsce.   Nie mówię że to złe samochody są ale po co takie uniki robić? Jak ktoś ma za***iste samochody i działa na rynku od lat to nie ma żadnych kłopotów że sprzedażą aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...