Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam to samo: MG1CS031 H80. Czy coś już wiadomo? Byłeś wtedy?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.06.2025 o 18:14, black70 napisał(a):

Ja mam to samo: MG1CS031 H80. Czy coś już wiadomo? Byłeś wtedy?

Byłem, nic z tego

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Rozwiązanie

Sterownik odblokowany można robić. 

IMG_20260205_164750.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, junioryo napisał(a):

Sterownik odblokowany można robić. 

IMG_20260205_164750.jpg

Jaka wersja sterownia? H80? Gdzie robiłeś?

Edit: https://www.autotuner.com/blogs/news/bosch-mg1cs031 (AT)
Wersja sterownika się zgadza więc wygląda obiecująco :) Jutro się umawiam

Edytowane przez sosim

Opublikowano
  • Autor

 Po wizycie, różnica w jeździe niesamowita.

 

chip.thumb.png.14135bb618c48d3526510525df3b16d1.png

Opublikowano

A coś wiadomo o skrzyni?

Odblokowane czy dalej klapa?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, soszka2 napisał(a):

A coś wiadomo o skrzyni?

Odblokowane czy dalej klapa?

Klapa. Z tego co wiem można coś tam zdziałać adaptacją, punkty zmiany biegów, mi tego nie robili (jakieś mieli swoje tłumaczenia) ale chyba pojadę do kogoś innego to zrobić bo na prawdę mnie ta skrzynia morduje

Edytowane przez sosim

Opublikowano
W dniu 17.02.2026 o 09:38, sosim napisał(a):

Klapa. Z tego co wiem można coś tam zdziałać adaptacją, punkty zmiany biegów, mi tego nie robili (jakieś mieli swoje tłumaczenia) ale chyba pojadę do kogoś innego to zrobić bo na prawdę mnie ta skrzynia morduje

Ta adaptacja to nic innego jak reset przełożeń skrzyń
Skrzynia uczy się pod nową noge

Czyli rozumiem że klapa w dalszym czasie

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, soszka2 napisał(a):

Ta adaptacja to nic innego jak reset przełożeń skrzyń
Skrzynia uczy się pod nową noge

Czyli rozumiem że klapa w dalszym czasie

Mhm niestety. No właśnie już się trochę bardziej rozeznałem w temacie i dam sobie spokój. Może poproszę w ASO w ramach przeglądu. Jednak noga trochę inaczej chodzi po mapie grin

Edytowane przez sosim

Opublikowano
W dniu 20.02.2026 o 07:41, sosim napisał(a):

Mhm niestety. No właśnie już się trochę bardziej rozeznałem w temacie i dam sobie spokój. Może poproszę w ASO w ramach przeglądu. Jednak noga trochę inaczej chodzi po mapie grin

Sama adaptacja bez modyfikacji silnika nic nie daje , trzeba wprwoadzić odpowiednie zmiany w silniku aby po adaptacji skrzynia pracowała pod "dyktando" silnika , tylko też trzeba umieć to zrobić , więc jeżeli po "chipie" nie widzisz róznicy w pracy skrzyni to coś poszło nie tak

Opublikowano
W dniu 9.02.2026 o 12:00, sosim napisał(a):

 Po wizycie, różnica w jeździe niesamowita.

 

chip.thumb.png.14135bb618c48d3526510525df3b16d1.png

Na jakim paliwie robione? 95 czy 98?

Opublikowano
W dniu 6.03.2026 o 19:16, Kamjar napisał(a):

Na jakim paliwie robione? 95 czy 98?

Paliwo po mapie zalecena 98

Opublikowano
Godzinę temu, Deniro napisał(a):

Paliwo po mapie zalecena 98

To że zalecana 98 to wiem, ale nie oznacza że strojony był na takim paliwie, a takie było moje pytanie

Opublikowano
1 godzinę temu, Kamjar napisał(a):

To że zalecana 98 to wiem, ale nie oznacza że strojony był na takim paliwie, a takie było moje pytanie

żaden szanujący się i profesjonalny tuner nie będzie stroił auta na 95 , druga sprawa sterowniki są w pełni inteligentne i adaptacyjne , sterownik będzie sie dostosowywał do zalanego paliwa więc to niema znaczenia

Edytowane przez Deniro

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2026 o 19:16, Kamjar napisał(a):

Na jakim paliwie robione? 95 czy 98?

Cześć, na 98 :)

Edytowane przez sosim

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Skrzynia już podobno odblokowana. Można robić.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, pol12351 napisał(a):

Skrzynia już podobno odblokowana. Można robić.

A skąd info?

Opublikowano

AutoTuner
No image preview

Bosch DQ38x 2022+

New AT Protocol! VAG DQ38x 2022+ (401 Loader): The solution is here! ⚙️🚀 Have you been waiting for a solution for the infamous 401 bootloader on the latest Golf 8, Formentor, or S3? It’s now fully su
Opublikowano
3 godziny temu, pol12351 napisał(a):

AutoTuner
No image preview

Bosch DQ38x 2022+

New AT Protocol! VAG DQ38x 2022+ (401 Loader): The solution is here! ⚙️🚀 Have you been waiting for a solution for the infamous 401 bootloader on the latest Golf 8, Formentor, or S3? It’s now fully su

W compatibility list a4 jest tylko do 2018 r., chyba to bardziej do nowszych VW. Albo jeszcze nie sprawdzili / nie dopisali.

Opublikowano

Byłem też wczoraj i lokalnego tunera. I się chwalił że już można. I na YT po filmem z Seatem cupra u coobico garaże. Też pisze w komentarzach że odblokowali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.