Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.8t quattro apu zmiana wiązki z wąskopasmowej na szerokopasmową


Dawid91Ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Posiadam b5 1.8tQ ale wszyscy tunerzy do strojenia nie chxa sie podjac ze wzgledu na sonde. Czy duzo pracy jest z tym zwiazane. Specialnie zalozylem konto bo szukam informacji. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dawid91Ck napisał(a):

wszyscy tunerzy do strojenia nie chxa sie podjac ze wzgledu na sonde.

@Daron7z Poniatowej coś takiego jeszcze stroi, wiem bo byłem u Niego w majówkę innym autem i mówił, że ostatnio takie B5 robił.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym jednak zmienic ze wzgledu na lepsza diagnostyke w przyszlosci i bardziej dokladne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bez problemu wystroje ci na org ecu apu i sondą wąskopasmową, nie masz daleko, jesli jednak chcesz zmieniać to trzeba zmienić ecu, dołożyć kable i wtyczkę do sondy szerokopasmowej, sonde, przepływka też jest inna ale można ogarnać na starej przy odpowiedniej kalibracji w sofcie, moim zdaniem jest chce robić coś typu stage 1 to ten zabieg nie ma sensu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina k03s juznwyslana do geremiego. Kolektor ori. Zakupione korbowody jakies techno 5 bodajze. Tloki seria. Jestem umowiony na wydech. Woec jesli o.mody chodzi to mozna powiedziec ze kompletuje graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 18:57, Dawid91Ck napisał(a):

Turbina k03s juznwyslana do geremiego. Kolektor ori. Zakupione korbowody jakies techno 5 bodajze. Tloki seria. Jestem umowiony na wydech. Woec jesli o.mody chodzi to mozna powiedziec ze kompletuje graty

Ja turbo swoje robiłem u Makowskiego w CK i spoko ogarnął. 

Jeżeli chodzi o diagnostykę, logi i inne tematy śmiało mogę ci polecił @Łukasz13 - Na prawdę warto te kilkadziesiąt km się bryknąć do konkretnego szpeca. 

Kilka dni temu @Łukasz13zagrał delikatnego wirusa do audioli i  teraz to przyjemność z jazdy a dodatkowo jeszcze elegancko wystroił LPG. 

A4B7_1.8TQ_WIRUS_STAGE1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...