Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Tuning firmy B&B


marmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś co powoduje że a4 b8 zaczyna mi się podobać. Do tej pory byłem zdania że b7 w jest ładniejsze na zewnątrz a tym bardziej w środku niż b8 ale jak zobaczyłem te zdjęcia to widzę że z b8 można zrobić ładny sprzęt.

http://ww2.autoscout24.de/vorstellung/b-audi-a4/ps-wahn-fuer-a4/4319/110370/?magcid=mag-nl&extcidm=DE-NL-18-CW9-2009

Należy wejść w galerie tam są pełne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za bardzo kwadratowe te pakiety :confused4: A tak poza tym to jak można twierdzić że B7 jest ładniejsza od B8 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt zależy jaką wersję wyposażenia b7 z jaką wersją b8 porównujemy. Dodatkowo miałem na myśli np. to że b8 w środku zaczyna mi przypominać bardziej japonię, a to nie jest komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ale sądzę że każdemu z nas by się źrenice szeroko otworzyły gdyby zobaczył tak zrobioną b8, tuning moim zdaniem nie jest przesadzony choć dość odważny ale raczej ze smakiem, no ale jak pisałem to rzecz gustu, a pozatym, jedno to obejrzeć a drugie to takim jeździć. Niekoniecznie tak wystrojonym sprzętem trzeba jeździć chyba że chce się ktoś w tłumie wyróźniać.

Pozatym mi nie chodziło o to aby podziwiać to co zrobili w b&b ale aby pokazać co znalazłem na temat b8 a może byc to pomocny link dla użytkowników b8. W artykule co prawda niemieckojęzycznym jest troche o tuningu elektronicznym i mechanicznym i ile wyciągają w tej firmie z najnowszych wersji silników vw-group i po jakich modyfikacjach. 3.0 tdi wyciaga 325 koni i 640 Nm co jest naprawdę imponujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rieger ma lepsze pakiety stylizacyjne dla B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest Caractere ten pakiet :tongue4:

to fakt Rieger jest fajniejszy :good:

poza tym B8 nie przypomina mi zupelnie w srodku zadnej ,,japonii" Honda Accord to sie zgodze, ale nie Audi A4 B8 bez przesady :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela ladna.. Ale nic wiecej.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt zależy jaką wersję wyposażenia b7 z jaką wersją b8 porównujemy. Dodatkowo miałem na myśli np. to że b8 w środku zaczyna mi przypominać bardziej japonię, a to nie jest komplement.

no nie wiem skąd tą japonie wytrzasnąłeś bo akurat B8 było wnętrzem stylizowane na Audi A6 C6 od roku 2004 i porównując z japońcami nie widzę żadnego podobieństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem skąd tą japonie wytrzasnąłeś bo akurat B8 było wnętrzem stylizowane na Audi A6 C6 od roku 2004 i porównując z japońcami nie widzę żadnego podobieństwa

Stylizowane na cokolwiek to moglo byc wnetrze C6. W B8 jest poprostu takie samo jak w A6tce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt zależy jaką wersję wyposażenia b7 z jaką wersją b8 porównujemy. Dodatkowo miałem na myśli np. to że b8 w środku zaczyna mi przypominać bardziej japonię, a to nie jest komplement.

no nie wiem skąd tą japonie wytrzasnąłeś bo akurat B8 było wnętrzem stylizowane na Audi A6 C6 od roku 2004 i porównując z japońcami nie widzę żadnego podobieństwa

rury żywcem z wiejskiego tuningu.. [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 17:56_________________________________________________

Fela ladna.. Ale nic wiecej.. :decayed:

racja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...