Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie 1.8T podczas robienia logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie , postanowiłem sobie wczoraj zrobic logi ,posprawdzać co w trawie piszczy i zaznacze po raz drugi juz zadarzyło sie że zaczeło mi szarpać autem podczas drugiego logowania, tak jakby odcinało paliwo , za chwile wracał na sekunde i znowu i tak pare raz z gazem wciśnietym w podłoge, po odpuszczeniu gazu wszystko wracało do normy i samochód normalnie jechał ale już bez wcisnietego na maksa. Błedu żadnego nie zapisało w sterowniku, sprawdziłem tez wypadania zaplonów żadnego zapisanego wszedzie same zera. Zaznacze tez ze poczułem wtedy smród jakby spalonego sprzegła z kratek nawiewu.

02+33 pierwszy log jest z marca drugi z wczoraj przed szarpnieciem zapiany w jednym pliku

LOG.TUNEZILLA.COM

115+118 podczas tego logu zaczeło szarpać

LOG.TUNEZILLA.COM
stary log przy którym pierwszy raz sie to satało z zeszłego roku
LOG.TUNEZILLA.COM

 

Edytowane przez PiotrekEXEO
nie dopisanie loga

Opublikowano

Najprawdopodobniej coś z n75. Prócz tego spore stukowe.

Opublikowano
  • Autor

przem zauwazyłeś że na ostatnim logu to spalanie stukowe sie pojawiło razem z krektami dochodzacymi do 20 % , na logu z wczoraj korekty i czas wtrysku wygladaja bardzo dobrze , na jakiej podstawie można sadzic ze cos z n75 , siwece cewki nowe niecałe 10 tys temu , wymieniałem tez filtr paliwa na oryginał , zastanawiałem sie nad pompa paliwa ale czasy sa okej, nowe dv tez ponad 10 tys przebiegu, gniazda wtryskow oringi nowa odma cała z trójnikiem i zaworkiem. mam zrobic jeszcze jakies logi dodatkowe? wszytsko zaczeło sie po wymianach ktre sam zleciłem w m4k katowice i załuje ze do tych ytbowych gwiazd pojechalem bo spierdzieli mi pare rzeczy

Edytowane przez PiotrekEXEO

Opublikowano
Godzinę temu, PiotrekEXEO napisał(a):

krektami dochodzacymi do 20 %

 Ciężko powiedziec dlaczego, bo w tym zestawieniu grup, gdzie to wystapiło, brak podglądu na niezbędne parametry.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał(a):

 Ciężko powiedziec dlaczego, bo w tym zestawieniu grup, gdzie to wystapiło, brak podglądu na niezbędne parametry.

dzis go przegoniłem , nic się nie działo nie krecilem do odciny ale pod czerwone pole , czyli może to być n75? w jednym momencie jest lekkie niedoładowanie a pozniej jak zaczał szarpać to już posypał się log. Możliwe jest że filtr cos takiego powoduje? albo objaw że cos z pompa paliwa jest nie tak? czy logi to wykluczaja na 100 % zawsze ? albo jakas nieszczelnosc ? i zawsze w 020 mam jakies stuki ale przeważnie na 2 cylidnrach i sa w normie choc wiem ze 0 powinny byc tego przyczyny tez nie mogę rozgryźć

Opublikowano
7 godzin temu, PiotrekEXEO napisał(a):

Możliwe jest że filtr cos takiego powoduje?

Trzeba uchwycić to w logu, bo tak to wróżenie z fusów. Jeśli rosną czasy wtrysków, korekty na ubogo, a doładowanie nie przekracza seryjnego to w kręgu podejrzanych układ paliwowy. Chyba, że przeplywka wtedy zaniża

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, przem8 napisał(a):

Trzeba uchwycić to w logu, bo tak to wróżenie z fusów. Jeśli rosną czasy wtrysków, korekty na ubogo, a doładowanie nie przekracza seryjnego to w kręgu podejrzanych układ paliwowy. Chyba, że przeplywka wtedy zaniża

dziekuje @przem8 za pomoc i fatyge ,ok porobie w którys dzień precyzyjnie z druga osoba cała paczke logów żeby było wszystko czarno na białym i dokładnie i ci tutaj podrzuce , zainteresuje się jeszcze do tego czasu kilkoma rzeczami przy aucie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.