Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E nie przyjmuje kodu


W10DI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Mam problem z radiem w/w a dokładnie problem leży w tym, że po odłączeniu aku i podłączeniu trzeba wpisać kod (to normalne) i tu zaczyna się problem bo radio nie przyjmuje kodu. Kod na pewno jest poprawny ponieważ raz przyjmuje kod po jednym dniu, raz po paru dniach. Po dwóch niby nie udanych próbach wpisania kodu trzeba odczekać 60 min. I tak można wpisywać X razy dziennie i cały czas zły kod. Po X nie udanych próbach i po paru dniach kod przyjmuje jak gdyby nigdy nic. I radio działa poprawnie. Niestety moja cierpliwość wisi na włosku bo już minęło X dni i kodu dalej nie chce przyjąć. Jakie macie rady ?? Dodam że can jest pociągnięty do fis`a i na fis pokazuje radio i nawet różnych wykonawców tak jakby grało tylko trzeba ten kod wpisać którego za cholerę nie chce to radio przyjąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rns'a zamontowanego w B5?? Nie występował on czasem dopiero od B6?? Trzeba przypisać VIN do rns'a i nie będzie już wołał o pin po każdym rozłączeniu akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zamontowanego RNS w B5. I to od ładnych X lat. I mam problem taki jak napisałem wyżej. Ok na jakiej zasadzie polega przypisanie Vin do radia jakieś specjalistyczne programy czy VCDS i odpowiednie grupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy post - wszystko jest w "zwijaku"

nie wiem tylko jak to zadziała w B5

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba żadnego nr vin w żadnym aucie. Nawigacja jest zapamiętywana przez komfort. Miałem B5 i kilka sztuk rnse zwykłych i ledowych i zamontowałem tego mnóstwo i nigdy nie dopisywałem vin bo nie trzeba . Radio miało uszkodzony soft naprawiłem i lata.  😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...