Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wspomaganie kierownicy głośna praca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o info czy ktoś próbował naprawiać wspomaganie kierownicy

objawy: bardzo głośna praca wspomagania podczas skręcania, słychać wspomaganie również nie kręcąc kierownicą, brak wycieków płynu.

właśnie wymieniłem olej wspomagania który miał gęstość wody i konsystencje czegoś troche jak bardzo rzadki olej koloru całkowicie czarnego

po wymianie płynu dużo łatwiej sie kręci kierownicą natomiast hałas nie zmniejszył sie wcale jeśli wie ktoś jak (co) trzeba naprawić proszę o info

Pozdrawiam

Opublikowano

Było wiele razy na Forum o tym... :szukaj:

Najprawdopodobniej pompa wspomagania będzie do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za info i mam jeszcze pytanie do grupowiczów wiecie może kto w okolicach Tczewa (pomorskie) naprawi wspomaganie?

Dzieki za odp i pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podłączam się do tematu, mam podobny problem jak kolega mirk.

Gdy samochód jest ciepły słychać wycie szczególnie przy skręcaniu. Jednak gdy samochód jest jeszcze zimny absolutnie nie dochodzą żadne dźwięki z układu wspomagania, jest po prostu tak jak powinno być. Czy to normalne przy popsutej pompie że ją słychać dopiero po osiągnięciu 90 stopni? czy może mój problem polega na tym ze mam zużyty płyn i czym prędzej powinienem go wymienić?

z góry dziękuje za pomoc :)

Opublikowano

Podłączam się do tematu, mam podobny problem jak kolega mirk.

Gdy samochód jest ciepły słychać wycie szczególnie przy skręcaniu. Jednak gdy samochód jest jeszcze zimny absolutnie nie dochodzą żadne dźwięki z układu wspomagania, jest po prostu tak jak powinno być. Czy to normalne przy popsutej pompie że ją słychać dopiero po osiągnięciu 90 stopni? czy może mój problem polega na tym ze mam zużyty płyn i czym prędzej powinienem go wymienić?

z góry dziękuje za pomoc :)

spróbuj wymienic płyn a jak nie pomoże to zainteresuj sie pompą

Opublikowano

Ja tak miałem, do póki się nie bagrzał ..mniej wiecej do 90 stopni to była cisza, potem pompa zaczynała hałasować praktycznie po kilku minutach. Na początek wymień płyn, pomagał to na około 2 tygodnie, więc miałem czas na szukanie 2 pompy. Po wymianie pompy na nową i dokładnym przepłukaniu układu problem zniknął.

Opublikowano

Dziękuje bardzo za odpowiedź, właśnie o to mi chodziło :notworthy:

na początek wymienię płyn i przepłukam cały układ, a co będzie dalej to się okaże :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.