Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRE - silnik stracił moc, po czym zakopcił, zgasł i juz nie kręci


banio bre2.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nastepujacy problem jechalem sobie swoim audi turbo pociagnelo raptownie spadek mocy po zatrzymaniu silnik chodzil raptownie zadymil z wydechu i zgasl wstepna diagnoza niechce wogle obrucic korbani no moze raz obrucil i teraz nic po przekreceniu stacyjki zero reakcji zero jakiej kolwiek kontrolki z bledem dodam ze raptownie olej mi znikl z silnika zero wyciekow dodam jescze ze wczesniej przed awaria sprawdzalem olej i byl teraz niechce zakrecic korbami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiegany silnik - złom. Szukaj drugiego silnika i korzystaj w miarę możliwości ze słownika w telefonie..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może ma silniczek  albo jakieś dobre zródło gdzie mogę kupić motor do mojej audi. Jeśli serce padło to przeszczep potrzebny ale na jakieś zdrowe.

Wstępnie ktoś się może z was panowie zna na kosztach takiego przeszczepu ktoś coś poleci ,czy lepiej wał i remont czy motor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep motoru bez zaglądania to kot w worku, a taki przeszczep to ok 3000 - 3500 zł. Kupując drugi słupek i sprawdzając jego stan może wyjść do 6000 (licząc turbo, nowe uszczelki, oleje, filtry może nawet da radę w tej kwocie głowice ogarnąć. W jaki sposób Twój padł? Panewki poleciały w obieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jadę do mechanika  jak będe wiedział więcej to się odezwę silnik stoi delikatnie ruszył korbami i potem juz nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...