Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] VW Golf MK2 1.8 gu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie audi ale z grupy :>

Model: mk2 87r. 3d

Silnik: 1.8 GU

- gaźnik FOS 34 DHCD 16 (licencja Weber) + LPG

- kable WN i świece NGK, kopułka Beru palec Bosh

- wybebeszony katalizator, tłumik końcowy z końcówką ze stali kwasoodpornej

Moc: 90KM

Skrzynia: 4s

Zawieszenie:

- przód kit KW -60 + tależyki obniżajace około -65mm

- tył springi -60 mm + amortyzatory Jamex

Układ hamulcowy:

- pompa 22mm

- przód 256mm wentylowane

- tył bębny seria

Koła:

Lato:

sezon 08 Estoril 15’ 6J opony 195/50 R15

sezon 09 Steffan Evo 14' 8J 195/45 R14

Zima - Stal z E21 13' 5,5J opony 175/65 R13

+ dystanse 13mm z tyłu

Nadwozie:

- reflektory x 2 Wesem z krzyżem x 2 Hella dymiona + 2 x Philips VisionPlus +50% H4 + 2 x Philips Premium +30% H3

- reflektory p/mgielne Wesem + Philips Allweather

- grill org. Hella

- zderzaki szerokie w kolorze nadwozia

- dokładka szeroka GTI

- Hella Black z tyłu

- kierunki przednie białe

- klamki z czarnymi paskami

- szerokie listwy w kolorze nadwozia

- antena CB na dachu (President Indiana)

Wnetrze:

- kierownica MOMO

- skórzana gałka zmiany biegów

- welurowe dywaniki (lato)/zima gumowe

- dodatkowe zegary AutoGauge

Audio

- radio PIONEER DEH-4000UB

- głośniki 13cm w drzwiach przednich

- tweetery w miejscu byłej regulacji lusterek

- 6x9 w tylnej półce

Zmiany przeprowadzone :

- zmiana kierownicy na MOMO

- grill + lampy przednie

- p/mgielne w zderzaku

- klamki z czarnymi paskami

- hamulce przód

- wymiana całego zawieszenia z cientych sprężyn na ori kity

- CB

- nowa instalacja świateł - przód(przekaźniki)

- naklejki na drzwiach (błąd)

- usunięcie ww naklejek

- zmiana gaźnika na Webera

- odnowiene felg alu

- wymieniony tylni zderzak na nieposiadający wnęki na tablice rej.

- grill z czerwonym paskiem

- trzy zegary Auto Gauge (podciśnienie, voltomierz, ciśnienie oleju)

- usunięcie ciemnej folii z tylnich szyb

- naklejki forumowe

- ori lusterka zewnętrzne

- lotka Votex nad tylną szybą

- usunięta wycieraczka tył

- rozpórka tylnia górna

- ciemne Helle z tyłu

- hamulce 256mm wentylowane z Passata GT

- pompa hamulcowa 22mm z Audi 80

- lampy z krzyżami

- wszystkie sierpy i listwy ori czarne

- zawias -60/-60

- rozpórka przednia

Plany:

- poprawki lakiernicze

- wymiana progów (w prawym zrobiła sie dziurka :( )

- miekka deska ?

- zmiana zabudowy audio

- czarna posufitka

- swap na aaz

Zdjęcia:

- jeszcze z ogłoszenia:

866a48c94220d63bm.jpg 3c62cac88ca12cf6m.jpg f9ea2db27cbbb717m.jpg 4ffb786befe7e96dm.jpg ed81f159dc9c78b5m.jpg

- autko po zakupie:

ba60152ae3eaa909m.jpg 24ed7c7a0cc4c20am.jpg cbfac7fb01946594m.jpg 23eb775f3254e25cm.jpg 9b81f9a16cc7fc08m.jpg 7ebecc221b7486a5m.jpg

- auto po dwóch miesiącach:

74ef88241494f5d9m.jpg e1d01c6fd346218em.jpg cf3a7d514306945cm.jpg d869d48b3aeacf6cm.jpg

83b26cde862cea36m.jpg dbddd75209803e99m.jpg 8c7354fd9bbdf6c2m.jpg f7ddd9e554e78dc1m.jpg

- listopad 2007:

557229ecf9546e92m.jpg a21f01db9c045d36m.jpg 3e534a5f74f690b0m.jpg ca1407a6377f88a2m.jpg 337fc0add1444e47m.jpg

c196baede1d7c2b4m.jpg b90dd8e2f4005c6cm.jpg 89ab993f35db2238m.jpg 11e21336462c56c8m.jpg 1c976d5c4fdbd258m.jpg

6d27d2a70dbda72cm.jpg 918e139019c2f399m.jpg 0413f1340bd65c45m.jpg 3b3ce5f2640b0c68m.jpg

- grudzień 2007:

d31d22a851c1acc7m.jpg c57a6153530b2588m.jpg 9448dbd2e099449em.jpg d1bb99ccbdfffc07m.jpg 1bfa114a49abcd5em.jpg

e9d3ace3f855429dm.jpg 06c8b4fb6833ba19m.jpg 30c8cde3b8a327f5m.jpg d113b1affc02cd58m.jpg

575ada318d3de59fm.jpg e5c7e844cea4c0efm.jpg 8bc26f3edb7f9137m.jpg b6dfc52483e66145m.jpg

Wnętrze:

961d811d45a8896cm.jpg d1dfa538413f1d7am.jpg 7c10e4e6edaa498am.jpg 8961d0a13e51d1c4m.jpg 673d4075150f5126m.jpg cc02f8c1722a5190m.jpg

26221884f67e67c1m.jpg ffea96c4b06ba94fm.jpg 1f407be0d61faaf5m.jpg b624eda6056e7967m.jpg 41b9ee27d23bd807m.jpg 7a6c5722e09ee63cm.jpg

2d836b82b4855b92m.jpg 0e189304218ed637m.jpg 5fa486fef5dba1b0m.jpg 9e2c5ed3ce07382fm.jpg c34c4a123f6edea6m.jpg

Estorile po malowaniu założone na auto:

b398da2fccc8ce17m.jpg 0296959ff6205f3fm.jpg 8c3766ba7dc3d436m.jpg 8b744a7e260912a3m.jpg 64c3d1188a2bef22m.jpg

092a355a6913cd8am.jpg 63cbb26c6a04ba36m.jpg 19b8263210fdfb54m.jpg 2ccfd013b8b65133m.jpg

a294b3cbe4b4b4d0m.jpg 1aa3ed4f30bb838cm.jpg 1eb04fe89a572b81m.jpg 248efea88b137fb7m.jpg

Wieczorna sesja światełek:

fdad801e94e9a704m.jpg 71d840af17aae163m.jpg 7e420723079ee6d8m.jpg 0016b4d280ef71b5m.jpg f6c765cd2e97d3a8m.jpg

9b0d1e82334eb45fm.jpg e3d4a224d13bbd8dm.jpg 15c56480e38f2cb4m.jpg 11e0b71c6bb755dbm.jpg 2645052c2b9fa7ccm.jpg

Początek marca 2008:

f1f04a98762e393am.jpg 382a37aa80101603m.jpg c2291783d42fdd6am.jpg d733df6a657f323dm.jpg cf9cd71ec186fd12m.jpg

4d715187df66a7aam.jpg 615168fbd486a74bm.jpg 2ba215342f596c2bm.jpg 38d44b07216be462m.jpg 130cfda7fc824b29m.jpg

c2582f726b92903cm.jpg 6796951285053d74m.jpg b1ba0599c63137c5m.jpg 9561744aea861c40m.jpg

Koniec marca 2008:

5782585f1aec6823m.jpg 88147a51b8a6e3b0m.jpg cfbe093fbe15e9d7m.jpg 3c78770f1d789287m.jpg 20c87bf2b0e00fddm.jpg b214814f788a66aem.jpg

kwiecień 2008:

77d84cb7db16c7a9m.jpg b355775f94e621c4m.jpg

wnętrze:

51e60d9f6ca1cef4m.jpg 0b86524a5b9a86acm.jpg a4750f3d193c7d0am.jpg

kit KW zamontowany:

28b95a244b39208am.jpg f95b9006523e2654m.jpg ff52b4af8bbd8ff0m.jpg

cfb980775fe276ccm.jpg f1768541981ea271m.jpg 2d3b841f39fc91dem.jpg 133a6d78f2300194m.jpg

Lipiec 2008:

Pewne mody jednak wykonałem pomimo pobytu w MON-ie

- zdarłem ciemną folie z szyb

- wymieniłem springi z tyłu na nowe -40mm

- pozostaje pozbyć się lusterek ala m3

de1574ea702e13e3m.jpg 19e4d0d6d182c030m.jpg 20a93861dd7abf1fm.jpg 10bf57c90d559114m.jpg

- dystanse 13mm na tył

af1030d01bfb8e16m.jpg

sierpień 2008:

81b8c35e26bf1ee6m.jpg e2231bc051ca1c8fm.jpg 32aae7143de0d041m.jpg 00cdf3e1b29b03e6m.jpg bb22508d407ca76am.jpg 8f421967217a263am.jpg 7528b323fbc26e5fm.jpg

październik 2008:

f991095d927580eam.jpg 9a45e9ad41a302cfm.jpg 3c920c79a5f3c73fm.jpg 581f6a77114a7db9m.jpg 8a587fa2aafedb2fm.jpg 183fbb98f06818dam.jpg 1c0c32865cea6de1m.jpg

kilka fotek z innym alu:

6b2ebc15e153659fm.jpg 90044901e77efdeam.jpg 6aeaa73a3c165e4em.jpg

listopad 2008:

mały update:

- ori lusterka zamiast m3

- lotka GTI nad tylnią szybą

- emblemty GT w błotnikach przednich

- półka tylnia ori bez dziur na głośniki

- komplet hebli na przód 256mm wentylowane

4edc957ae55bc1adm.jpg 629a56311c118c1cm.jpg c4e49bc3e1e87fadm.jpg

5c82d1be681f74b1m.jpg 94c4796a7d22d76cm.jpg 7aed2a65575a3186m.jpg 69f1e2fa5463c246m.jpg

styczeń 2009

Mała zmiana tylnie lampy sponsoruje Hella :)

d8d8e46d39f7b1f3m.jpg 31dbd5dfdc64088cm.jpg 561f2a4a73cdf9bbm.jpg 652ff0841d1c26a9m.jpg

przymiarka nowych felg steffan evo 14' 8J

603dfd680055eb29m.jpg5ca394e32800d17dm.jpg

c8945e95efb0e4e2m.jpgb93a1ffcae1f5ebam.jpg

26a027fb24651e58m.jpg8017dab6de824cecm.jpg

luty 09

foto zamontowanej tylniej rozporki tylniej zrobionej przez voodi22:

7d6575d98e3b0658m.jpg864bc28c82e06612m.jpg

oraz foto amortyzatorów tylnich które zastąpiły seryjne:

d0951b6d10cbb6c8m.jpg 8328f83cb4f618fbm.jpg

oraz foto jak aktualnie wyglada moj froncik:

46be183f0806b2d1m.jpgfe00bf50e4fac233m.jpg

85571db7d60571f0m.jpg80d9b464affb9477m.jpg

marzec 09

kilka detali:

-kierunki przód

a310f1a51f36e728m.jpg2a1ee05c3810829cm.jpg

-końcówka wydechu

515cbab3c7a5c16bm.jpgf6c3540bd0790528m.jpg651f0703aad41007m.jpg

nowy front:

65c5fcf72e5a5bd0m.jpg

kilka fotek hamulców i nowych springów niby -60 ale coś słabo usiadł :(

f983ec6ce502a3c0m.jpg333228b2f18ee3ddm.jpgd15f0f9b2b7f7384m.jpg

efd09c25c21212b5m.jpgcf46095ed8b96803m.jpg

zawias -60/-60

kilka fotek na których widać nie cleary i jak ułożyła się zawiecha

2ba71cae7e189402m.jpg529665aefa873dffm.jpg7794752da15d0a97m.jpg0d2e781ee26fc818m.jpg5b543f68863412ebm.jpg

6f6bad8c61e9a03dm.jpg02e1b6bde2a06c6dm.jpg9ab0766b9ae1adecm.jpg7ae9b5d5fe7f0debm.jpgb2bf53f43407b341m.jpg

aktualne fotki jak auto będzie wyglądało aktualny sezon:

fc926d86087ebda6m.jpgd59bf67502742c2fm.jpgc7a711d26929b5e9m.jpgd0114ec52a0ef506m.jpgcddc335e9b485b5em.jpg

70389eb08fb7a5f1m.jpg782bad0123c06412m.jpge2feaaba8a7b058cm.jpg7063b4aed5607b07m.jpg74a1199f541f6d7am.jpg

d71e0b1b5165fc7bm.jpg70bb589c4c4c07bfm.jpgdbbe10d69de8eb63m.jpga08e84b741af936am.jpg1ae8bf53aa4cd6dbm.jpg

ef6a0e91d3443f2am.jpge3df3806938c76a0m.jpgfe79c7bcbc027725m.jpg

nowy wygląd zegarów:

było:

07e4d69448ccfb48m.jpg7ebecc221b7486a5m.jpga8b2f31473c50a7dm.jpg

jest:

c4e44101d535c048m.jpg c88a9e9a385cb3f8m.jpg 5bc41d4ffc6d4ab2m.jpg fdb46f00294d278dm.jpg bae96ebaa62e014fm.jpg 7347d78374d4171dm.jpg 9b36c1d883acf495m.jpg

Opublikowano

Te felgi co były na początku robiły robote dużo lepiej

Opublikowano

kurka autko legenda , fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie jak ty i dają żyć takim autkom .Brawo wkladu pracy i € :good:

Opublikowano
  • Autor

Te felgi co były na początku robiły robote dużo lepiej

byś może ale to były 15' 7J jakich jest dużo i auto było tak wysoko nad ziemią :tongue4: a 14' 8J jest mniej a Steffan EVO8 to już wogole :evil:

przemyślałęm sprawe choinki i pozostawiłem jeden kolor podświetlania:

9f7b882a6b3a466dm.jpgf4ffcb554089423dm.jpg

oraz kilka fotek autka:

0efb56c685169f5am.jpg8cc1e940e30195cem.jpg419a7bf175f8917dm.jpg

c17644e0281d74b8m.jpgc17a16e34406b02bm.jpg4f2751e65f166413m.jpg

5ab8d373f0c0e4abm.jpg93a1256c6bc4af17m.jpg01b14e5c44d4c218m.jpg

Opublikowano

(...) niby -60 ale coś słabo usiadł :(

:polew: ale sie uśmiałem - faktycznie słabo :cool1:

Opublikowano

kolega z forum golfa :kox: :kox:

może ja się tutaj także swoim pochwalę... :mysli:

furka robi robote... już ją podziwiałem, ale jak dla mnie to licznik mógłby być czerwony a nie niebieskie... tak chce u siebie zrobić... - sympatia do podświetlenia w audi - :evil:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

przemyślałęm sprawe choinki i pozostawiłem jeden kolor podświetlania:

9f7b882a6b3a466dm.jpgf4ffcb554089423dm.jpg

oraz kilka fotek autka:

0efb56c685169f5am.jpg8cc1e940e30195cem.jpg419a7bf175f8917dm.jpg

c17644e0281d74b8m.jpgc17a16e34406b02bm.jpg4f2751e65f166413m.jpg

5ab8d373f0c0e4abm.jpg93a1256c6bc4af17m.jpg01b14e5c44d4c218m.jpg

Mała aktualka fotele i boczki w odcieniu blue i czarny sufit GTI

c9b137ca8502f165m.jpgbbc9ea225d11660em.jpgdc6440ea4cb189c8m.jpg

386b8b77975d0970m.jpgff302777d1868a34m.jpg

492413630f878c00m.jpg8e1ef36e7aed7ca1m.jpg757863a63286621fm.jpg

takie tam fotki:

126986c273eae73em.jpg 3b6c27c28b166635m.jpg 7757dd2bf3985bdem.jpg 0a5f1e3934209befm.jpg d8720513456d996fm.jpg 3684a806a31d5dfdm.jpg 96b482c4eb39bfd6m.jpg a156c0667c80c142m.jpg 6e142e3f1fe22513m.jpg bc204654b94d40e8m.jpg 9c2bddb8cb4a7cf3m.jpg e51b7e7ad1eff38bm.jpg a026aa588972378am.jpg db9f81c34dc32984m.jpg a4b699676299a598m.jpg cf8a0e2283677387m.jpg 7a28158afa686456m.jpg 5d6278948db450e1m.jpg 3d760a3bca72e5e8m.jpg 46134dd389e7ddcdm.jpg[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 23:59_________________________________________________I jest miekka deska swap udany :grin:

pare fotexow z jat to wyglądało:

0300ff1d290693e4m.jpg

stara decha

5e031267edf3c9c1m.jpg

nowa cześciowo zmontowana

105aff3876422e59m.jpg d7caa6bf059a2e6bm.jpg cfbf494fe4da0b49m.jpg 744bcf3867e88b94m.jpg

foto jak wygląda po zamontowaniu wszystkiego jutro jak posprzątam w aucie bo jest syf i malaria :grrr:

Kilka fotek:

zamontowana deska na gotowo:

9a4612a4c4bc3683m.jpg 8af2565529413f3cm.jpg 4f74e30d7c235afdm.jpg 61ccf5f0a48d7551m.jpg

odległość od ziemi :bajer:

326114c86bb7620dm.jpg ea7ad6db6f229faam.jpg 20bc72fd57f42668m.jpg c0f162dfa899a58dm.jpg 13557aaa094e0fbcm.jpg

kilka ujęć daleka:

b81e8ad9bf89b284m.jpg cbae9ef0bc388c43m.jpg f6e9b039ee2eb9bdm.jpg dae5716fe6777d1dm.jpg

Opublikowano

Drut mod gaznika jest niezly :decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

golf 2 10000% lepszy niz golf 3 mialem takiego :banan3: super auto spadna znizki to kupuje na 100 % :>

Opublikowano

jeszcze tylu zdjęć nikt nie dodał, bynajmniej nie widziałem :naughty:

golfik ładnie wygląda, prezentuje tych lepszych użytkoników-miłośników, co nie pakują sztachet i siatek na spolitery :tongue4:

pozdro :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.