Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypi coś pod osłoną amortyzatora


seb-k
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez seb-k,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od kilku miesięcy skrzypi mi coś w prawym zawieszeniu. 'Na ucho' dźwięk dobiega tuż spod czarnej pokrywki nad mocowaniem amortyzatora (zdjęcia). Skrzypi za każdym bujnięciem.

 

Czy ktoś z Was już się spotkał z czymś podobnym? Wiecie może jak zdjąć tą czarną pokrywkę? U mnie ani drgnie.

 

 

IMG_20230920_110142466.thumb.jpg.681ec215b14ea4b72eb1af6ef30dee95.jpgIMG_20230920_110146128.thumb.jpg.c0dfe5ef151f60e1df89b6d7fbd6cf8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dev napisał(a):

rozbierz i zobacz

Fantastyczny pomysł. Możesz dokładnie opisać listę czynności potrzebną do rozebrania? Jak pisałem - pokrywka ani drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, seb-k napisał(a):

Fantastyczny pomysł. Możesz dokładnie opisać listę czynności potrzebną do rozebrania? Jak pisałem - pokrywka ani drgnie.

 

aaaa... to mamy Ci paluchem pokazac co skrzypi.... ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev Uprzejmie odpowiadam - pytania brzmiały "Czy ktoś z Was już się spotkał z czymś podobnym? Wiecie może jak zdjąć tą czarną pokrywkę? " 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam garaż i kilka kluczy. Chciałbym mieć pewność, że niczego nie napsuję. Załóżmy, że zdejmę koło. Odkręcę te 3 śruby. Optymistycznie amorek sam wyskoczy mimo zapiętych wszystkich wahaczy ale...  okaże sie, że nie będę wiedział jak to włożyć żeby nie narobić szkód. Laweta ->mechanik. Koszty. Nie masz pewności, że jestem tak uzdolniony technicznie jak Ty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...