Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria Keyless system


Zoogie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś podpowiedzieć, czy wymiana czujnika w klamce u pasażera i wymiana anteny w drzwiach kierowcy pomoże?

 

Dziennik danych OBDeleven Data: 2023-10-03 11:17 VIN: WAUWFAFR2EA021256 Pojazd: Audi A5 Rok: 2014 Typ nadwozia: Coupe Silnik: CPMB Przebieg: 122650 KM --------------------------------------------------------------- 05 Keyless System Opis sytemu: BCM2 2.0 Numer oprogramowania: 8K0907064HM Wersja oprogramowania: 0641 Numer jednostki sterującej: 8K0907064GM Wersja jednostki sterującej: H13 Długie kodowanie: 0D804040000000000000

Kody błędów:

03283 - Left access/start authorization antenna Open circuit static Priority: 2 Frequency counter: 1 Driving cycle: 131 Mileage: 121421 km Date: 2023-07-18 20:40:44

03286 - Right front exterior door handle touch sensor Open circuit static Priority: 2 Frequency counter: 1 Driving cycle: 132 Mileage: 121433 km Date: 2023-07-19 18:32:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz czytam to trochę źle zadałem pytanie. 

Chodzi mi o to czy pierwszym krokiem w rozwiązaniu tego problemu jest wymiana czujnika w klamce prawej i anteny w drzwiach kierowcy, czy może zacząć od czegoś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zoogie napisał(a):

Jak teraz czytam to trochę źle zadałem pytanie. 

Chodzi mi o to czy pierwszym krokiem w rozwiązaniu tego problemu jest wymiana czujnika w klamce prawej i anteny w drzwiach kierowcy, czy może zacząć od czegoś innego? 

Możesz w blokach pomiarowych sprawdzić czy rozpoznaje dotyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w którym miejscu wiązka najczęściej ulega usterce? Pytam bo w drzwiach kierowcy (Audi a4 b9) nie działa system. Po zamianie czujnika z lewych drzwi pasażera problem pozostaje, natomiast drzwi tylne działają poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...