Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena nowego CA do A4 B5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się was zapytac czy waszym zdaniem wybrałem dobry zestw a oto on:

Głośniki Przód:

DLS R6A + dystanse

Wzmak Przód:

STEG QM120.2

Sub:

RE Audio SE-12D2 + Skrzynia Bassreflex

Wzmak Tył:

HIFONICS BXi-1606D

Kable:

2x RCA Stinger SPI 2317

Kabel spawalniczy 35mm2 6m + Oprawka na bezpiecznik ANL + Bezpiecznik 100A

Wygłuszenie:

2 paczki vibroplast m1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawik calkiem zacny i jak najbardziej powinien calkiem przyzwoicie grac, tylko diabel tkwi w szczegulach, jak wszystko dobrze zamontyjesz tu glownie chodzi i system przedni nie wiem czy te dls-y bez rezania boczka Ci wejda bo do a5 b5 nie ma jako takich dystansów trzeba samemu kommbinować zeby zmiescic. No ale jak uda ci sie wszystko dobrze zrobic to efekt końcowy powinien byc zadowalający :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy zestawik nawet spoko ale ja uwazam ze nie potrzebny jest az taki sprzet zeby mic fajny dzwiek w aucie.. zeby byl bas wystarczy dobrze zamontowac glosniki z tylu i dobrze zamknac bagażnik, zeby byl szczelny i bedzie basik. polecam glosniki polskiej firmy STX, chyba jako jedyny udstepnia wszystkie parametry glosnikow i sa one w 100% prawdziwe a nie naciagane jak w przypadku wiekszosci sprzedawanych glosnikow.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzet wymieniony przez kolege w temacie jest naprawde dobry i z dosc wysokiej polki, parametry trzyma na 100% :) i po zamontowaniu calosci bedzie naprawde zacnie gralo ;) Powodzenia zycze, ja jestem teraz na etapie robienia dobrej sceny z przodu w swoim a4 ;) Niedlugo bedzie aktualizacja mojego tematu z opisem mojej a4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że wejdą te DLSy ;) W przyszłości mam zamiar kupić 2 kondy po 1F by mocy nie brakło :)

No kondek to od razu powinienes montnac :decayed:

Wzmak za***isty tylny przodu nie znam :decayed:

A to juz podstawa jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt kondensatorki lub kondensatorek jeden a konkretny odrazu by sie przydal, a akumulator z czasem tez ale pewnie seryjny da rade ;) Czekamy na jakies konkrety i wogule sprawozdanie z montazu bo jestem ciekaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt kondensatorki lub kondensatorek jeden a konkretny odrazu by sie przydal, a akumulator z czasem tez ale pewnie seryjny da rade ;) Czekamy na jakies konkrety i wogule sprawozdanie z montazu bo jestem ciekaw :D

O kolega ma racje moze bys zrobil jakas fajna prezentacje montazu sprzetu fotki opis itd :naughty:

Bylo by bardzo Fajnie :decayed:

Jesli naturalnie sam chcesz to rezac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko hula.. Minusam jest tylko brak RDS :confused4:

Nic nie trzeba przestrajac czestotliwosci juz sa normalne wiec nie ma z tym problemu.. RAdio tez nie ma blokady regionalnej wiec czyta wszystkie plytki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...