Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia multitronic 01j z swapem z AVJ na BEX


Błażuch
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Błażuch,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości. W mojej b6 z multi skończył się silnik. Mam do kupienia w moim mieście kompletnego BEXA z gwarancją. Z góry pragnę podziękować za odpowiedzi że ta skrzynia się rozleci, że inny osprzęt że muszę zrobić soft itp... To wszystko wiem i nie chcę w tym poście poruszać tych tematów. Natomiast chcę się upewnić w tym, że bloki avj/bex w manualu i automacie (multi) są identyczny i wszystko pasuję plug&play. Przekręcam po prostu koło dwumasowe z blachą do nowego bloku i montuję skrzynię... Dla osób którym to się nie podoba: tak, jak skrzynia się skończy założę manual. I naprawdę proszę o wyrozumiałość w zapytaniu ponieważ piszę z różnymi osobami na różnych grupach i naprawdę rz*gać mi się chce od tych g*wnoburz i niektórych wypowiedzi w moim kierunku, pozdrawiam grupę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie powinno być żadnych różnic , te mogły  występowały w autach z Tiptronikiem ( wtedy jest sprzęgło hydrokinetyczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź, wiem że blokami te silniki się nie różnią ale wolałem się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...