Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niska wycena rzeczoznawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.  Szkoda parkingowa niestety sprawca uciekł. Zgłosiłem z ac na szybko proponowali 1250zl max 1700. Nie zgodziłem się był rzeczoznawca i wycena na dziś to ok 1250zl. Uszkodzone jest nadkole felga i zderzak. Co sądzicie ? Czy lepiej było brac te 1700..

20231017_174234.jpg

20231017_174222.jpg

20231017_174324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstaw tutaj. Tak zgaduje że za 1250 zł nie ma szans tego zrobić, raczej pod 2000 będzie podchodzić ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztorys 

Screenshot_20231027_105108_Office.jpg

Zawartość dodana 0 minut później
Godzinę temu, Langista napisał(a):

To wstaw tutaj. Tak zgaduje że za 1250 zł nie ma szans tego zrobić, raczej pod 2000 będzie podchodzić ze wszystkim.

Też na tyle stawiałem to 1700 proponowali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koszorysie nie widze felgi. Co jest uszkodzone w feldze? Zderzak rozumiem tylko zarysowany? blotnik widze tez ma skaze przeciez...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koalakm napisał(a):

w koszorysie nie widze felgi. Co jest uszkodzone w feldze? Zderzak rozumiem tylko zarysowany? blotnik widze tez ma skaze przeciez...?

Felga porysowna do malowania zderzak również porysowany  tez do malowania wgniecenie na na nadkolu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest z porysowana felga - czy mozna zadac zakupu nowej - poszukaj, na pewno w przypadku nawet delikatnego zgiecia, wgniotka musi byc nowa.

Nie wiem jakie masz AC - w razie co odstaw do ASO...

 

Edytowane przez Koalakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu głównie już rozchodzi się o pakiet AC, jak ta podstawowa opcja to odmówią naprawy w ASO, bo te podstawowe to tylko na zamiennikach i to tej najgorszej jakości są liczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał(a):

No właśnie tu głównie już rozchodzi się o pakiet AC, jak ta podstawowa opcja to odmówią naprawy w ASO, bo te podstawowe to tylko na zamiennikach i to tej najgorszej jakości są liczone.

No właśnie rozliczenie mam kosztorysowe tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Koalakm napisał(a):

i chyba amortyzacje masz? No niestety nie wiem jak z takim AC, jakby to bylo z OC sprawcy to by mozna poszalec ;)

 

20231028_092538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy, czyli musisz się napocić żeby teraz dostać te 2000. 

 

Nie wiem skąd się utarło, że AC to coś dobrego, guzik prawda. O ile nie masz pełnego AC i to na oryginalnych częściach, płacisz za samo jego posiadanie a nic to nie daje, nic. Ja bym rozwiązał z nimi umowę i wykupił jedynie 'AC' ale od zwierzyny leśnej i szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...