Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd identyfikacji znaków drogowych w A4 B9


Kruchy911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam a4 b9 z praktycznie full opcja, miałem stare mapy 2018 i wgrałem sobie najnowsze(z neta). Mapy wszystko super działa tylko mam problem z identyfikacją znaków drogowych, nie mam pojęcia dlaczego ten błąd mi się pali. Była robiona parametryzacja kamery, ale to nic nie dało… Błędów nie pokazuje… nie wiem już o co chodzi, pomożecie ? 

IMG_1768.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wrzucę wieczorem. Przed wgraniem mapy(patchu oraz zielonego mib) wszystko pięknie działało. Teraz po wgraniu tego. Wkurza mnie ten błąd który wyskakuje z tymi znakami drogowymi…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam komunikat , czy bez podpięcia komputera , da radę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz stały błąd nawet jak jedziesz drogą ze znakami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś coś przy aucie? Jakieś kodowania czy adaptacje?

Samo z siebie przestało nagle działać?

Trzeba podpiąc pod komputer i sczytać błędy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robiłem , no właśnie samo z siebie , komunikat wyskoczył i został, oczywiście znaki pokazuje normalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szzyba czysta? Nie zaparowane miejsce na szybie tam gdzie kamera siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz była umyta, a od środka chyba nie idzie dojść do kamerki żeby umyć 🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dojcia z zewnątrz ale szyba w tamtym miejscu może zaparować na skutek zmiany temperatur i wtedy będziesz miał taki komunikat,  bo kamera nic nie widzi. Sprawdź czy szyba nie jest zaparowama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest znany. Otóż korzystałeś z metody patch SD przy aktywacji map, która wywala komunikację PSD, przed którą przestrzegam. Szczecin mogę podjąć się naprawy.

Edytowane przez arris_88
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arris_88 napisał(a):

Temat jest znany. Otóż korzystałeś z metody patch SD przy aktywacji map, która wywala komunikację PSD, przed którą przestrzegam. Szczecin mogę podjąć się naprawy.

Mógłbym prosić o prostrze wytłumaczenie 😉 co to patch SD 🤔 bo ja kompletnie nic nie robiłem, żadnych aktywacji map 🤔 a dziś zauważyłem że przestała mi działać muzyka z pendriva i nie mogę połączyć telefonu przez bluetooth 🤔 czy to ma coś z tym wspólnego? Jest napisane "bluetooth wyłączony",klikam włacz i nie idzie , masakra jakaś ,nowy rok ,same problemy 🤦‍♂️

Edytowane przez paprykm3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wysypały się kody FEC czyli licencje które odpowiadają za funkcjonalności, jak Bluetooth, Navi, AMI, SDS itd.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szit 😱 to się narobiło 🤦‍♂️może żona coś klikała, ale wiadomo nie przyzna się 🤦‍♂️😁( a głównie ona jeździ autem ) do Szczecina mam 370km więc trochę daleko , może jest ktoś z kujawsko-pomorskiego, Pomorskiego, Warmińsko pomorskiego ? kto ma pojęcie o co chodzi jak kolega arris_88 i podjąby się naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości aby żona poprzez klikanie czegokolwiek przyczyniła się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie znasz mojej żony 😅🤦‍♂️ ale tak na poważnie, fakt jest taki że nie działa bluetooth, nie działa muzyka z pendrive i bład znaków jest 😱 i spędza to cen z powiek 😉

Edytowane przez paprykm3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy są zapisane w sterownikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...