Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat otwarcia maski i brak załączenia alarmu po zamknięciu z kluczyka


burzyk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez burzyk,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Szukałem wszędzie informacji o takim problemie niestety i na forum i w google nie udało mi się znaleźć nic z tym związanego.. Skończyłem składać a4 b9 z USA, po spasowaniu nowego zderzaka i błotnika na fisie wyświetla mi komunikat otwarcia maski, a zamknięcie auta z kluczyka nie daje sygnału załączenia alarmu. Wcześniej było ok.. 

1. Czy brak zamknięcia maski może mieć wpływ na brak załączenia alarmu?

2. Co może powodować komunikat na fisie o braku zamkniętej maski? Czy może to mieć związek ze złym spasowaniem maski do zderzaka? Obniżenie zderzaka może pomóc? Gdzie szukać rozwiązania? 

Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają po miesiącu grzebania przy nim i kolejnym problemie po złożeniu wszystkiego do kupy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dzięki Muskel! Chyba wiem co się stało, przy pasowaniu za wysoko podniosłem grill i maska opiera się na nim przez co nie dotyka mikrostyków. W czwartek zweryfikuję bo przed złożeniem wszystko działało jak należy. Widziałem że w A5 2020 jest większa szczelina niż u mnie więc będę musiał obniżyć grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 23:46, burzyk napisał(a):

Dzięki Muskel! Chyba wiem co się stało, przy pasowaniu za wysoko podniosłem grill i maska opiera się na nim przez co nie dotyka mikrostyków. W czwartek zweryfikuję bo przed złożeniem wszystko działało jak należy. Widziałem że w A5 2020 jest większa szczelina niż u mnie więc będę musiał obniżyć grill.

Dokładnie tak jak pisałem, ponowne spasowanie i wykręcenie o pół obrotu jednego z uchwytów maski rozwiązało problem. Wszystko działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...