Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_mihcu_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _mihcu_

  1. A ja mam z goła inne pytanie mam niwa baterie w pilocie ( duracell) i z około 5 metrów nie koge otworzyć zdalnie szyb normalnje auto da sie zamknąć nawet z 10 ale otwieranie szyb to moge zapomnieć kros moze wie czego to wina?
  2. Ja od kilku dni borykam sie z takim obiawem olej nawwt ma 83-90° i slychac taki terakot przez kila sekund potem znika ( olej mam 5w40) nastawy na walkach sa ssący 0,0° wydechowy -1,8° Według tego rozrzad dobry ale jest to dziwek niepokojący ktos moze wie co to moze byc? Link do filmiku https://youtube.com/shorts/o3W8ubMhrEY?is=tBAKg9J7-TcjcFoA
  3. A ja mam pytanie, jak zmienic olej w części z mechanizmem różnicowy i tam gdzie pracują tryby skrzyni. Samochód ma przejechane 115 tys i chxial bym zmienic olej w tylnym dyferencjale ( to wiem jak) ale nie wiem gdzie szukac spustu i wlewu do części przekladni skrzyni Posiadam 0Ck skrzynie Pozdrawiam
  4. A ja pytanie mam jak chce zmienic olej w przekładni mechanicznej tzn gam gdzie tryby pracują to mogl bym poprosić bo nie wiem ktora to pompka by odkręcić i waląc olej przekładniowy, I stukają jeat bqrdzi czytelna ale nie robilem tego nigdy w tak zaawansowanym samochodzie a nie chcial bym narobić kosztów zbędnych sobie
  5. takie ma błedy po odpieciu kamerki i wtedy pokazao bledy od innych sytemów ale to nie wazne ale ciagle pokazuje 146mA odpiołem modulator od start stop i dalej to samo, a nic innego nie dokłądałem co by mogło działąc pasywnie w samochodzie Log-WAUENAF47JN005270-109464km-14MA.txt
  6. Odpiąłem kamerkę dalej pokazuje ten sam blad ale juz 146mA i nie wjem co to moze byc zaraz podeślę zdjęcie ze pokazuje ze linie 19nsa uśpione i tylko pokazuje blad usterka
  7. Wyłączyłem wsyztsie funkcje parkingowe i spadło do 70mA A jest to możliwe ze modulator start stop by brał prad? Bo nic innego nie dokładałem do samochodu zewnętrznego
  8. Mam dokładnie ten sam problem ma dołożoną kamerke/ wideorejestrator wczesniej ten błąd sie niepokazywał mozna poprosic o pomoc ? Log-KOS-WAUENAF47JN005270-109434km.txt
  9. Ja znow mam problem ze szyber dach lekko moge podniesc ręką w górę i w dol, I wydaje mi sie jak by tylna czesc byla niżej o 1 mm Gdzie zdjac te harmonijki by dostac sie do śrubek by lekk podniesc go
  10. Witam podczas jazdy samochodem słuchać taki pisk jak na nagraniu poniżej nasila sie on ze wzrostem prędkości sie to nasila a nie mam pojecia czego to moze byc wina Moim zdamjem słuchać to z lewej strony pojazdy jak siedze i jadę ale gdzie dokładnie to nie wiem. Strzelam ze łożysko koła ale nie jestem wróżbita 20260204_202743.mp4 Prosze o pomoc jest to dość irytujące
  11. Dziekuje Bardzo za pomoc, niezmiernie dziekuje, jak by byla możliwość przekazał bym 4paczka za chęci i pomoc 😇
  12. Tutaj podsyłam Log-KOS-WAUENAF47JN005270-104958km.txt
  13. A jak bym mogl poprosić gdzie dokładnie wejść i zakodować bo jestem troszkę zielony w tym a z instruckaj czuje sje bezpieczniej. Dziekuje z góry
  14. Mam na myśli ten napis A4 zmienic by sie wyświetlał S4 quattro 20260113_170144.mp4
  15. A ja mam pytanie jak zrobić by ten napis s4 np pokazywał sie na zegarch virtual cocpit w przedlifcie A4 B9
  16. Ktos wie jaka dokladnie to skrzynia i ile maksymalnie Nm podniesie?
  17. A da to cos do informacji, ze klema pieotechniczna byla wystrzelona? Kupilem zamiennik na alegro za 60 zl i dalem.
  18. A czyli teraz zdało by sie miec z org VCDS i zobaczyc co to dokłądnie jest tak ? Jezeli mozna spytac jeszcze to czy jest tutaj jakas zakładka gdzie moge kogs znlesc w moje okolicy ? Wesołych swiat i dziekuje za pomoc ❤️
  19. @Muskel1 tutaj daje cały autoscan Log-KOS-WAUENAF47JN005270-104958km.txt
  20. O przepraszam, jutro na spokojnie wrzucę caly komplety. Nie widzialem wybacz 😅
  21. Tak wygkada w vcds i i nje mam żadnych spadków napięcia tylko stałe. Samochód sprowadziłem z usa I pytanie żądnych problemow nje mam auto nie faluje na obr ani żadnym bledem nie sypie tylko ten w vcds i ptrsnie czy z tym bledem mozna jezdzic czy lepiej naprawaic
  22. Posiadam dokladnie ten sam błąd, czego to moze byc wina. Np zle zaadapotwanego Akumulatora? O samochodu zakodowałem tylko asystenta swiatel wyświetlanie biegu oraz wyłączyłem start stopa I dołożyłem dodatkowe światełka do drzwi tzn, do bagaznika oraz zamiast odblaskow w drzwiach
  23. A jest chociaz możliwość zmiany wartości przy jakiej blokuję?
  24. A jest możliwość za pomoca VCDS usunięcie kaganca mam 2.0 tfsi 252km i blokade na 210 km/h
  25. W jaki sposób obniżyłeś gril bo tez mam ren sam problem a za bardzo nie wiem gdzie szukać? Problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.