Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa MMI i kamera cofania po rozładowaniu akumulatora.


adamos5000

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B8 Allroad 2012r. Auto stało kilka dni nie jeżdżone, było zimno, była podłączona kamerka/rejestrator (wyłączona, ale pobiera prąd w czasie czuwania). Chciałem go zapalić, słabo kręciło. Przy drugim podejściu rozrusznik całkiem przestał kręcić. Dałem akumulator do ładowania nie odpinając klem. Po naładowaniu auto zapaliło, ale wyświetlacz MMI prawie się nie włącza. Czasami jak jest ciemno i przy próbie włączenie radia, widać jak włącza się czarne podświetlenie i gaśnie po około 5 sekundach. Jeszcze rzadziej udaje się na chwile włączyć radio, ale pisze że "chwilowo jest nie dostępne" i też gaśnie po około 20 sekundach. Nie działa wyświetlacz, nie działa  kamera cofania, nie działał podświetlenie przycisków od multimediów. Czasami przy próbie włączania radia, migną kontrolki na prawych przyciskach od pokrętła. Była odłączona klema +, nic nie dało. Dodam że jak auto stało, to często padał deszcz i mżawka. Zauważyłem też zaparowane lampy z przodu, gdzie nigdy tego nie było wcześniej. Czy ktoś miał podobny przypadek i potrafi mi pomóc naprawić usterkę ? 

IMG_20231119_154739_285.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pod komputer diagnostyczny i wykonaj pełny auto-scan.  Następnie wrzuć go tutaj. Bez tego tylko wróżenie.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...