Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieprawidłowe działanie Side Assist w Audi A4B9


dady 9
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem B9, która to jest wyposażona w system side assist. Zauważyłem, że w momencie, gdy mój pojazd jest wyprzedzany w obudowie lusterka zaświeca się pomarańczowa dioda, która informuje mnie o wspomnianym manewrze. Lecz wcześniej oprócz tego świeciły się światłowody na czerwono w każdych drzwiach. Teraz świeci się tylko dioda w lusterku. Gdy wejdę sobie kontrolnie w ustawienia pojazdu, zakładka side assist świecą się światłowody oraz diody. Co może być tego przyczyną, jak się za to zabrać. Nadmienię, iż  dwukrotnie zauważyłem, aby wspomniana dioda w lusterku  świeciła mi się przez np. 2 km, a żaden pojazd nie znajdował się w pobliżu. Komputer diagnostyczny nie widzi żadnych błędów.

Edytowane przez dady 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Czerwony led zaświeca się tylko w momencie gdy zostajesz wyprzedzany i uruchomisz kierunkowskaz aby zmienić pas, czyli gdy zamierzasz komuś wyjachać "pod nos"

Inna sytuacja,  w której led ostrzega, to gdy zaparkowałeś pojazd równolegle do drogi, z tyłu zbliża się inny pojazd a Ty otwierasz drzwi od strony drogi.

Wszystko opisane jest w instrukcji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to komplement? Nie znam znaczenia słowa "baciar" ale według tej definicji:

 

Definicja

 chłopak lub młody mężczyzna, który nie ma stałego zajęcia i większość czasu spędza w grupie podobnych osób na podwórkach lub ulicach, pijąc alkohol lub szukając okazji do zarobku albo jakichś rozrywek. 

 

 

To raczej nijak pasuje do mnie😄

Edytowane przez Muskel1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...