Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy A4 B7 ma system przeciążeniowy mechanizmu wycieraczek?


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako że spadły śniegi nasunęło mi się pytanie jak w temacie. Różnie bywa i czasami pierw odpala się samochód przed odśnieżaniem żeby się już grzał. A jak wiadomo można zapomnieć i zostawić manetkę wycieraczek na włączonych. No i przy zapłonie rozruchu one od razu z automatu idą w górę. I teraz gdy jest dużo śniegu na przedniej szybie oraz mróz złapie - coś może ustąpić. Jestem ciekawy jak się to ma w praktyce może ktoś wie? Dmuchajmy na zimno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nacek napisał(a):

Cześć, jako że spadły śniegi nasunęło mi się pytanie jak w temacie. Różnie bywa i czasami pierw odpala się samochód przed odśnieżaniem żeby się już grzał. A jak wiadomo można zapomnieć i zostawić manetkę wycieraczek na włączonych. No i przy zapłonie rozruchu one od razu z automatu idą w górę. I teraz gdy jest dużo śniegu na przedniej szybie oraz mróz złapie - coś może ustąpić. Jestem ciekawy jak się to ma w praktyce może ktoś wie? Dmuchajmy na zimno..

Ja miałem taką sytuację, wycieraczki się zatrzymały pod obciążeniem śniegu, wyłączyłem, oczyściłem szybę, załączyłem i ruszyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to w porządku, bo ja miałem w innym samochodzie przypadek że silnik tylko buczał od mechanizmu i ciągle pracował. Ale się zorientowałem i szybko wyłączyłem. Pewnie by się spalił bo jakoś bezpiecznika nie miało zamiaru przepalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...