Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć sorki panowie że piszę taki temat ale kurde nie mogę skojarzyć od czego ta zaslepka zielona jest co widać na zdjęciu? Dodam że to zdjęcie to nie moje tylko kogoś innego  ale potrzebuje waszej pomocy bo szukam takiej zaślepki bo mi sie wlasnie urwala ale nie wiem jak to nazwać... może ktoś z was będzie wiedział? 

Screenshot_20231227_151510_Allegro.thumb.jpg.f9f0be4676ae11af7ff50013f65dee10.jpg

Opublikowano

To część zaworu jednokierunkowego. Jeżeli nie ułamałeś całego zaworka i nie ma tam nieszczelności to nic się nie dzieje i możesz to zostawić. Jeżeli natomiast zasysa tam powietrze to możesz mieć problemy z wspomaganiem hamulców i pracą silnika przez 'lewe powietrze'. Element ten nie występuje osobno ale wspólnie z całym wężem o nr 8D1611931R i z tego co widze ciężko to obecnie nabyć. Najłatwiej chyba byłoby poszukać w motoryzacyjnych samego zaworka i kawałka węża o odpowiedniej średnicy i szczelnie to połączyć.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Skowrix napisał(a):

To część zaworu jednokierunkowego. Jeżeli nie ułamałeś całego zaworka i nie ma tam nieszczelności to nic się nie dzieje i możesz to zostawić. Jeżeli natomiast zasysa tam powietrze to możesz mieć problemy z wspomaganiem hamulców i pracą silnika przez 'lewe powietrze'. Element ten nie występuje osobno ale wspólnie z całym wężem o nr 8D1611931R i z tego co widze ciężko to obecnie nabyć. Najłatwiej chyba byłoby poszukać w motoryzacyjnych samego zaworka i kawałka węża o odpowiedniej średnicy i szczelnie to połączyć.

Dzięki za odpowiedź i właśnie mam problem bo widać jest otworek bo przy samej końcówce się urwało.  Myślę czy nie zamknąć to czym innym jak myślisz?

Opublikowano

To że widać otworek jeszcze nie znaczy że jest nieszczelność. Napisze jeszcze raz - jeżeli nic się nie dzieje z hamulcami ani z silnikiem to raczej można zostawić tak jak. Jeżeli jest nieszczelność to trzeba się jej pozbyć. 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Skowrix napisał(a):

To że widać otworek jeszcze nie znaczy że jest nieszczelność. Napisze jeszcze raz - jeżeli nic się nie dzieje z hamulcami ani z silnikiem to raczej można zostawić tak jak. Jeżeli jest nieszczelność to trzeba się jej pozbyć. 

Oki dam znać dopiero jak ogarnę auto bo nie mogę go jak narazie odpalić bo kręcę kręcę I nic kable zaplonowe wymienione , nawet filtr wymienilem pompa chodzi iskra na swiecach jest ale on zachowuje sie tak jakby nie mial dobrej iskry iwczoraj zajrzałem do kopulki i jak zobaczyłem jak palec wygląda to mam nadzieję że to przez to . Tak wygląda stary 

received_832552711890171.jpeg

received_1768526890320288.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Temat można zamkną auto chodzi beż problemu . Problemem był palec od kopulki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.