Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Luka w przepisach - za 650 zł można oszukać fotoradary


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, a ja już mam wymówkę dlaczego miałem zasłoniętą tablicę:

"Ale Panie władzo mandat grozi za nieczytelną tablicę więc zasłaniam żeby się muchy i kurz nie osadzał" :)

I oczywiście odsłaniasz przy fotoradarze :kox::decayed:

Oczywiście że tak to by było niezgodne z przepisami. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... :decayed: ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale przecież nie dostaje się mandatu co dnia...

Zaraz znajdzie się jakiś sposób na samochody z wideo rejestratorami (więcej ramp :polew:)

Ostatnio głośno było o gościu któremu zrobiono zdjęcie i postanowił wraz z zoną rozdpierdzielić fotoradar (ponoć za te wykroczenie byłby komplet punktów)i pech że podjechała straż miejska.Gość narobił szkody za 200tyś zł i jak myślicie kto za to zapłaci???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... :decayed: ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć. :evil:

no co miesiac to moze nie :D ale juz trasa do warszawy gdyby nie CB radio i czujnosc to moglaby sie skonczyc zabraniem prawka po jednym kursie...

tak, tak wiem. mozna jechac zgodnie z przepisami. tylko wtedy podroz gd-wawa zajmie z 8godzin a ja czasto musze obrocic w jeden dzien i jeszcze cos pozalatwiac w stolicy.

a fotoradary to moga stawiac jak bede mial wybor w postacie nawet platnej autostrady gdize w ludzkich warunkach, bez lamania przepisow bede mogl przejechac te 350km w czasie 3godz. na calym swiecie to jest norma. a u nas jest jak jest i trzeba sobie radzic w danych okolicznosciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na CB i na nawi jak nie znam trasy.

Dzięki CB wiem gdzie są niebiescy koledzy, a dzięki nawi wiem gdzie ładnie się uśmiechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki nawi wiem gdzie ładnie się uśmiechać :)

wiesz , kazdy fotoradar i tak jest wczesniej oznakowany. tyle ze np na trasie świecie-torun one stoja doslownie co 3 kilometry. mijasz jeden a juz masz znak ze stoi nastepny... co z tego ze wiem gdzie sa maszty jak nie wiem ktory mi pstryknie fote a ktory mozna olac. dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie każdy, w mojej okolicy są 3 aktywne i nieoznakowane. A te oznakowane to jeszcze nigdy nie były aktywne. A nie jeden jest aktywny dość często w Paprotni i on jest oznakowany. A nieoznakowane są na trasie między sochaczewem a ruszkami (między dwoma rondami stoją dwie sztuki), dalej między Ruszkami a Wyszogrodem jest za Młodzieszynem nieoznakowany aktywny (prawie zawsze), i jeszcze na tej trasie stoją 2 oznakowane i nigdy nie były aktywne.[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:29_________________________________________________A apropo antyradaru to już by było 4 urządzenie które by gadało/piszczało. To już za dużo. Już teraz nie wiem czego słuchać jak wszystkie 3 zaczynają gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Zwykłego antyradaru ? Tylko żebyś się kiedyś nie zdziwił - może i taki zwykły wykryje Fotorapida (te szare słupy), ale myślę, że możesz się zdziwić jeżeli na trasie będzie coś innego typu AD9 lub Multanova 6F, których wiązka jest kilkakrotnie mniejszej mocy i jest dużo trudniejsza do wykrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego przymierzam sie teraz do jakiegos zwyklego antyradaru zeby tylko wykryweal ktory maszt jest aktywny...

Zwykłego antyradaru ? Tylko żebyś się kiedyś nie zdziwił - może i taki zwykły wykryje Fotorapida (te szare słupy), ale myślę, że możesz się zdziwić jeżeli na trasie będzie coś innego typu AD9 lub Multanova 6F, których wiązka jest kilkakrotnie mniejszej mocy i jest dużo trudniejsza do wykrycia.

wiesz , nie zalezy mi na technologii stealth :P po prostu wkurza mnie ilosc pustych slupow i zalezy mi tylko na odroznieniu pustych od pelnych.

przed rozstawianymi lepszymi radarami najczesciej ostrzeze mnie CBradio.

no i bez przesady nie jezdze nonstop 200 na godzine wiec tu nie chodzi o piratowanie, tylko przy tej ilosci kilometrow ktora robie warto zrobic wszystko zeby zmniejszyc szanse na punkty. i tylko o zmniejszanie szansy chodzi. wiec tak jak mowisz - pewnie sie nieraz "zdziwie". tak jak majac CB mozna sie nadziac na "suszare" tak i fotoradar mozna przeoczyc. ale szansa mniejsza.

po malu czuje sie wsiadajac do auta jakbym na jakas wojne ruszal bo trzeba uruchomic tyle systemow obronnych...

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...