Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym usłyszeć jak mruczy klekot z wyrezanym wydechem :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

słyszałem 2 klekoty z wyrezanym wydechem i brzmią za***iście (Seat Leon 2.0 tdi 240km by CompSport, Skoda fabia 1.9 TDI 200km by CompSport)

Na wolnych obrotach chodzą bez zniam, a jak depniesz to pięnknie buczą.

Tyle że obydwa auta były z nieseryjnymi turbinami i wydechani przelotowymi (chyba miały tłumik)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mi udalo sie kupic oryginalny wydech od S4. Dzieki temu ze wieszaki sa identyczne wszystko pasowalo P&P.

Wystarczylo odciac stary i przyspawac nowy. Efekt jest super (w kazdym razie mi sie podoba) - wszystko wyglada jak oryginal :cool1:

19f040c7bb7945ecmed.jpg

fcca1caa1d51a56fmed.jpg

Uprzedzajac sugestie - dokladka pozostaje w oryginalnym kolorze ;)

Opublikowano

miodzio

Opublikowano

i w 1 i w 2 podoba mi się , gratki.

Opublikowano

super, tez zaczynam szukac wydechu od s4 :)

Opublikowano

Heh, mam taki sam :)

Przygotuj się teraz na wytykanie palcami na światłach i krzyki "patrz, idiota, cztery rury sobie zrobił" :polew:

Bo to Polska właśnie :)

Opublikowano

Heh, mam taki sam :)

Przygotuj się teraz na wytykanie palcami na światłach i krzyki "patrz, idiota, cztery rury sobie zrobił" :polew:

Bo to Polska właśnie :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piękna robota, też miałem takie plany a teraz się cieszę, że nie zrobiłem złodziejom podwójnego wydechu.\

Gratki Panowie :)

Opublikowano

Heh, mam taki sam :)

Przygotuj się teraz na wytykanie palcami na światłach i krzyki "patrz, idiota, cztery rury sobie zrobił" :polew:

Bo to Polska właśnie :)

przywyklem do tego jak i do scigantow w calibrach ;)

wczesniej mialem leona cupre a przed nim ibize cupre a w niej ponad 200km, wiec widok gniewnego obok zadnego streeta nie jest mi obcy :)

Opublikowano

CO WY WSZYSCY UPARLISCIE SIE NA STYLISTYKE S4

Opublikowano

Nie wszyscy hihi, jedni zrobili a inni nie zdążyli :(

Opublikowano

CO WY WSZYSCY UPARLISCIE SIE NA STYLISTYKE S4

bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy a jakie Koszta takiego Rezania?? Bo ja mam 140'tke i mam ochotę tak samo wyrezać ...tylko mam wydech z jednej strony..są jakieś problemy potem z podwójnym wydechem?? :confused4:

Opublikowano

insane problemy mogą być jedynie z dopasowaniem tłumików i zakupem dokładki zderzaka - miałem też rezać duplex na JE Design ale złodzieje wzięli moje auto i szczerze to nie żałuję, że tego nie zrobiłem, z mojego punktu widzenia to najlepiej zrobić kopię S4 z dokładką i tłumikami i wywalić oznaczenia silnika :kox:

Opublikowano

Dokładka to Nie problem W ASO jest za 137 PLN Netto....tylko ja mam ten wydech pojedynczy..a jak Gadałem z TUNE-UP to mówili że mogą potem być problemy ze mam założone dwie Puchy z wydechami.....dokładnie Nie wiem o co biega... koszta mnie tylko interesują bo nie wiem od czego zacząć.... Ps.Dokładkę już mam od S4.....wydechy też raczej nie problem ..ale tłumiki cholerka

Opublikowano

Tłumiki od S4 pasują plug'n play, kwestia rurek, rozgałęźnika, jak masz dobrego mechanika od wydechów to kwestia kilku godzin roboty i wyrezasz - co do kosztów to się nie wypowiadam bo nie zacząłem fizycznie tematu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Podoba mnie się ten wydech. Avancik z tył fajnie wygląda - szersza oponka jeszcze zrobilaby robote :) Ale gratki za pomysl.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 19:05_________________________________________________P.S. Ile takie rezanko po kosztorysie?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

witajcie

czy do montażu tego typu wystarczą takie żeczy:

http://moto.allegro.pl/item828176108_audi_a4_s4_8k0_uklad_wydechowy_tlumik.html

http://moto.allegro.pl/item848223406_zderzak_spoiler_audi_a4_sline_s4_sed_kombi.html

oczywiście podłączenie itp w swoim zakresie

pozdrawiam

Opublikowano

witajcie

czy do montażu tego typu wystarczą takie żeczy:

http://moto.allegro.pl/item828176108_audi_a4_s4_8k0_uklad_wydechowy_tlumik.html

http://moto.allegro.pl/item848223406_zderzak_spoiler_audi_a4_sline_s4_sed_kombi.html

oczywiście podłączenie itp w swoim zakresie

pozdrawiam

wszystko super, tylko ze to jest do B6. B7 ma dwie podwojne koncowki i inny "dyfuzor" ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.