Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

http://vimeo.com/10690683

dajcie sobie na 20 sekundę:) Który lepiej brzmi?

nic prawie nie slychac... co to za uklad wydechowy ? seria ?

ps. zajebis... zlocik :good:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________

CO WY WSZYSCY UPARLISCIE SIE NA STYLISTYKE S4

bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie :wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Oettinger, ABT, Rieger, Zender, Votex , Caractere , Kerscher , Sportec , JE Design , UBERHAUS , Hofele... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. zajebis... zlocik :good:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________

CO WY WSZYSCY UPARLISCIE SIE NA STYLISTYKE S4

bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie :wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Oettinger, ABT, Rieger, Zender, Votex , Caractere , Kerscher , Sportec , JE Design , UBERHAUS , Hofele... itd.

jeśli chodzi o wieś-tuning to napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________najlepsze firmy tuningowe dla Audi na Swiecie :gwizdanie:

a tu wies tuning :polew: :polew: :polew:

co nie jest jednoznaczne z tym że musi mi się podobać. :wink4:

Nie widziałem jeszcze żadnego ładnego pakietu do A4 B7 poza pakietem z S4 lub DTM.

Reszta robi moim zdaniem z auta choinki... Na Święta można założyć ale żeby z tym na stałe jezdzić... :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumie nie musi sie wszystko / wszystkim podobac - ale to przeciez nie wies tuning :gwizdanie:

no z tym wieś-tuningiem może troche przesadziłem, ale uważam że te pakiety robią troche z auta choinke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swoje gusta więc spokojnie :wink4:

Petrox o jakich kosztach mowa, gdybyście mieli spawać taki wydech do 3.0TDI, cena dosyć konkurencyjna ? Czy np przy sofcie i montażu IC, można liczyć na jakieś zniżki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________najlepsze firmy tuningowe dla Audi na Swiecie :gwizdanie:

a tu wies tuning :polew: :polew: :polew:

co nie jest jednoznaczne z tym że musi mi się podobać. :wink4:

Nie widziałem jeszcze żadnego ładnego pakietu do A4 B7 poza pakietem z S4 lub DTM.

Reszta robi moim zdaniem z auta choinki... Na Święta można założyć ale żeby z tym na stałe jezdzić... :wink4::decayed:

Fakt, że czasami nawet renomowane firmy tuningowe potrafią przekombinować i stworzyć potwora :>

Ale są też i takie, które mają ciekawe projekty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________najlepsze firmy tuningowe dla Audi na Swiecie :gwizdanie:

a tu wies tuning :polew: :polew: :polew:

co nie jest jednoznaczne z tym że musi mi się podobać. :wink4:

Nie widziałem jeszcze żadnego ładnego pakietu do A4 B7 poza pakietem z S4 lub DTM.

Reszta robi moim zdaniem z auta choinki... Na Święta można założyć ale żeby z tym na stałe jezdzić... :wink4::decayed:

w takim razie proponuje wysłać foty do tvn turbo i czekać czy TeDe wybierze je do wieś tuningu a wtedy wszystko będzie jasne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zrobiliśmy wydech do 3,0tdi 204PS. Wydech od dp 70mm czyli 2,75 cala przechodzący w 2x65mm czyli 2,5 cala. Myslę że dzwięk bardzo zbliżony jak nie lepszy do milteka. A i jakość wykonania sporo lepsza.

dsc00606qn.jpg

Oraz filmik jak to gada:

http://www.youtube.com/user/EcuProject1#p/a/u/0/uB4M0sM9wbE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...