Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Wlasnie do mojego BPW-pa wsadzilem podwojny wydech z BRD- ka. Pasuje pnp, tylko jest maly problem z oslona wlewu paliwa(odleglosc ok 5-6 cm, atlumnik goracy jak :evil:) :mysli:.Czy ktos moglby mi podac fabryczne numery tej oslony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senks :)

Jest taka sama jak 1.8T BFB (tam jest taka mala extra na "rure" wlewu paliwa)? Co jeszcze zauwazylem ,to nie ma w BPW-pie sruby do przykrecenia oslon :confused4:, wiec jak to przymocowac ,przeciez nie bede baku wymieniac -silikon:polew:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem. Mnie to montował wojtekce więc z takimi pytaniami do niego najlepiej.

ETKA pokazuje że jest tylko jeden rodzaj tych osłon w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 201 308 N taki mam numer w benzynce BFB, kupilem ten numer co mi podales i...zong :thumbdown:,to jest oslona NAD tlumnik i na BAK-nie na WLEW.Tez moja wina ze nie sprawdzilem co sam juz mam ,tylko odrazu do przyjemniaczkow polecialem kupic(24€ i wymienic nie mozna :wallbash:).

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 19:24_________________________________________________Moze jakis fachman sie wypowie... :cool1:z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to moje niedopatrzenie. Byłem przekonany że chodzi Ci o oslone nad tłumik. Nie wiedziałem nawet że jest taka na wlew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojowóz i tak przyzwoicie brzmi...co to się porobiło :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka to Nie problem W ASO jest za 137 PLN Netto....

Czy ktoś może podać numer tej dokładki/dyfuzora zderzaka do S4 B7, będę wdzięczny :wink4: No i pytanie do znawców tematu jakie końcówki wydechu ala S4 B7 byście polecili pod wydech od 3.0tdi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecil zrobic kompletny wydech :gwizdanie: :decayed:

Ok, a Ty będziesz karmił moją rodzinę :polew: wypłukałem się na pakiet zewnętrzny, felgi na zimę i heble a jeszcze trzeba polakierować wszystko, a jest tego trochę :confused4:

Poważnie to nie mam ciśnienia na cały wydech, póki nie mam zrobionych coolerów nie widzę sensu, a kiedy i czy w ogóle będę robił to czas pokaże, pakietu też miałem nie robić :decayed: ... jednak rezanie wciąga i kto wie co czas pokaże, wiesz coś o tym :naughty: będą dziengi będą mody. Na razie chciałem się skupić nad estetyczną stroną wydechu bo te końcówki z dizla w ogóle nie wyglądają :kwasny: jak bym dorwał takie ala S4 z podwójnymi rurkami to bym z chęcią założył, tylko musiały by być tak zrobione żeby na pojedynczy wylot z tłumika spasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID ma puszki od RS4 B7 tanio.

Wez od niego, nie bedziesz musial cudowac z koncowkami podwojnymi. Te puszki od RS'a maja juz po 2 wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID ma puszki od RS4 B7 tanio.

Wez od niego, nie bedziesz musial cudowac z koncowkami podwojnymi. Te puszki od RS'a maja juz po 2 wyjscia.

Wiem, wiem ... myslałem nawet nad nimi tylko jest problem z dyfuzorem w B7. Ten od S4 nie bardzo będzie się z nimi komponował, a ten od RS4 jest za wysoki pod zderzak s-line. Cały zderzak z rsa nie przypasi bo jest za szeroki :confused4: Dyfuzor z pakietu MS Design ma za wąskie otwory pod szerokie końcówki s RS4, zmieszczą się tylko pojedyncze od 2.0 TFSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee... ja mowie o tych puszkach pod katem montazu podwojnych koncowek jak w S4.

Puszki od RS4 maja po 2 wyjscia na koncowki.

Nie mowie, ze masz zakladac owalne koncowki RS4, bo wiadomo, ze to bedize kupowato wygladalo w seryjnym body :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee... ja mowie o tych puszkach pod katem montazu podwojnych koncowek jak w S4.

Puszki od RS4 maja po 2 wyjscia na koncowki.

... :mysli: no to już coś przybliża, tylko czy osadzenie końcówek w tych puszkach podejdzie pod wycięcia dyfuzora S4 :mysli:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________Tak myślę sobie o tych puchach z RS4 B7 do 3.0tdi czy nie będą miały negatywnego wpływu na pracę układu, czy nie zepsują prawidłowego ciśnienia spalin :mysli: jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tam na tym nie znam ale tak na chłopski rozum to wydaje mi się że może to za dobrze nie wspólpracować. Nie bez powodu robi się wydechy pod konkretny soft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Od kiedy robi sie wydechy pod konkretny soft? :decayed:

U mnie jest aktualnie wydech z 2.5TDI koncowy i jest OK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...