Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak zasilania bagażnika


mateuszg2a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mam problem nie dochodzi prąd do bagaznika sprawdziłem przewody nawet na zgięciach kable są delikatnie przetarte ale nie wpływa to raczej na brak zasilania na vcds pokazało mi takie coś. Czy modol jest do wymiany ?20240208_141114.thumb.jpg.2dc68a68eb2716d9e43ff222fd4489e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody w przelotce między klapą, a budą. Klasyka w sedanach B6/7.

Zdejmij gumowy peszel i jeszcze raz dobrze obejrzyj wiązkę, najczęściej przerywa się przewód masowy bo jest gruby i szybko sztywnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, afroo. napisał(a):

Przewody w przelotce między klapą, a budą. Klasyka w sedanach B6/7.

Zdejmij gumowy peszel i jeszcze raz dobrze obejrzyj wiązkę, najczęściej przerywa się przewód masowy bo jest gruby i szybko sztywnieje.

Wlasnie tam już patrzyłem i wszystko jest ok nawet się porwałem na sprawdzenie prawie całej wiązki przewody bym chyba wykluczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji nie ma, jak masz już przetarte kable to nie jest dobrze, rwij całą wiązkę z klapy aż do osłony w bagażniku, odwiń izolacje i sprawdź gdzie jest przerwany przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mateuszg2a napisał(a):

Wlasnie tam już patrzyłem i wszystko jest ok nawet się porwałem na sprawdzenie prawie całej wiązki przewody bym chyba wykluczył 

Nie jest okej, błędy na to wskazują.

Izolacja przewodów może wyglądać dobrze z zewnątrz ale same przewody strzelone. Ruszaj wiązką w przelotce na odpalonych postojowych i powinno migać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...