Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejność utworów z SD w MIB2 High (I8H) A4 B9


Zapp

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy ludzie: czy jest możliwość ustawienia kolejności odtwarzania utworów z SD tak, aby grały kolejno wszystkie z poszczególnych katalogów (a gdy skończą się z danego katalogu, to rozpoczynało się odtwarzanie z następnego, wg kolejności na SD)?
Wiem, że można ustawić odtwarzanie wg artysty, albumu, itd. - ale nie o to mi chodzi.

Edytowane przez Zapp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypisać kolejne numery folderom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym aucie, byłym i obecnym, działało to tak, jak opisałem - tutaj jest inaczej. Żyłem z tym długo, ale ostatnio zaczęło mnie to irytować.

Skoro musiałbym zmieniać nazwy folderów / plików, to zrobiłem edycję odpowiednich tagów mp3 pod swoje potrzeby, pod opcje MMI "Graj więcej...".

 

 

Edytowane przez Zapp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 09:13, Zapp napisał(a):

zrobiłem edycję odpowiednich tagów mp3 pod swoje potrzeby, pod opcje MMI "Graj więcej...".

w MIB3 ta sama kretyńska filozofia, rozwiniesz temat "Graj więcej..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie opcja "Graj więcej..." rozwija się w możliwości: - tego wykonawcy, - tego albumu, - tego gatunku (tak z pamięci, bo nie mam teraz tego przed sobą).

 

Na karcie SD1 mam obecnie ok. 100GB mp3: w kilku folderach (tak, jak ja je sobie gatunkowo określam), w każdym foldery x wykonawców, w każdym ileś tam albumów z utworami.

Do tej pory miałem kłopot przy korzystaniu z tych dostępnych opcji, bo wiele utworów, zależnie od albumu, ma różnie opisane tagi mp3 np. różne gatunki (np. stoner, grunge, itp. - dla jednego wykonawcy A, zależnie od albumu). Podobnie bywa z wykonawcami (np. opis w tagach podaje: A, A + B group, ..., zależnie od wydanego albumu), podczas gdy chciałbym, aby u mnie odtwarzało się to kolejno w tej samej grupie gdy wybiorę coś z dostępnej opcji np. gatunek, czy wykonawca.

Zmieniłem i ujednoliciłem wg moich potrzeb tagi mp3, i jakoś to działa. I odpowiednio będę zmieniał przy dodawaniu następnych utworów.

Edytowane przez Zapp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...