Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto inwestować w to auto?


Radziekx

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu kupiłem Audi A4B6 1.8T bez Quattro 150 KM (chip na 200 KM), aktualny przebieg ~ 205 000 km, kupiłem auto sprowadzone z Niemiec, nie jest to S-line, stąd pytanie czy warto je robić... w sensie jakaś zmiana lamp czy cokolwiek... bo jak widzę te ceny tych aut to aż szkoda sprzedawać, no ale chce usłyszeć opinie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"do czasu" warto :D  zawsze spoko nie wiem przyciemnić sobie szyby bo to wygląd i komfort, może dołożyć spoiler przód czy lotkę tył (avant) bo to zmienia auto i przyjemniej się na nie patrzy ;) 
może dołożyć kamerę+android żeby mieć trochę bardzie auto na czasie i praktyczniejsze. U mnie sprawdziły się też mocne ledy w światła cofania. 
mechanicznie nie wiem czy bym coś drugi raz zrobił i pierdółkowo wizualnie a tego było dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz zamiar czasu tym jeździć. Ogólnie to są bardzo dobre samochody, jeżeli ktoś choć w stopniu minimalnym o nie dba, czyli olej itd. Moje podejście jest takie, żeby jeździć tym autem jak najdłużej, bo to dobre auto i ekonomiczne no i takich aut już nie będzie, bo motoryzacja zmierza w złym kierunku. U mnie wpadło parę modów do odświeżenia wnętrza i ja osobiście nie mam potrzeby zmiany samochodu, żeby mieć ujowy silnik, ale za to mieć "Laptopa" na środku deski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...