Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 - Radio


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie, czy jest możliwość resetu wszystkich stacji radiowych tak aby na nowo wszystkie wyszukało? Ponieważ byłem w warszawie, a miałem na liście stacje niemieckie gdzie do takowych nie ma zasięgu i oczywiście po przełączeniu na nie była cisza. Dodatkowo mam pytanie co do tych fizycznych przycisków radiowych 1-8, gdzie ustawiamy pod danym swoją ulubioną stację - to też da się zresetować?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Ether napisał(a):

Mam pytanie, czy jest możliwość resetu wszystkich stacji radiowych tak aby na nowo wszystkie wyszukało?

Skanujesz na nowo i wyszukuje i zapisuje na nowo dostępne stacje.

8 minut temu, The Ether napisał(a):

Dodatkowo mam pytanie co do tych fizycznych przycisków radiowych 1-8, gdzie ustawiamy pod danym swoją ulubioną stację - to też da się zresetować?

Dla tych przycisków można przypisać różne funkcje np. ulubione stacje lub cele nawigacyjne.

Wszystko opisane jest w instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zrobić "skanowanie na nowo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Normalnie MMI automatycznie skanuje sobie częstotliwości i pokazuje na liście stacji radiowych te, które są dostępne w danym regionie.

 

Jeżeli wsześniej miałeś jakieś inne stacje na liście i teraz ich nie masz, to oznacza to, że nie są już dostępne i pokazane są tylko te, które można odbierać w danym regionie.

 

Gdy jesteś w trybie radia, na obojętnie jakiej stacji radiowej, popchnij gałkę MMI w prawo (w steronę plusa na ekranie), otworzy się lista, z której wybierasz "wyszukiwanie" (Suchlauf u mnie), potwierdzasz i otwiera się okno z podziałką częstotliwości. Klikając na strzałki MMI przeszukuje całe pasmo, do znalezienia następnej stacji radiowej. I tak klikając na strzałki skanujesz całe pasmo od początku do końca.

 

 

20240217_173425.jpg

20240217_173434.jpg

20240217_173442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rozumiem, i wtedy te stacje się zapisują, a te niemieckie się pokasują jeśli podczas tego skanu ich nie znajdzie, zgadza się? I ostatnie pytanie czy ten proceder trzeba powtarzać cyklicznie czy wystarczy tylko jedno takie skanowanie?

 

Bardzo dziękuję za pomoc, szanuję za ogrom wiedzy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno skanowanie wystarczy. 

Stacje, które nie są dostępne, zostaną zastąpione dostępnymi.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...