Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Element za kolektorem


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szperałem po forum ale nie znalazłem, mam pare pytanek dotyczących tłumnika, a więc, z ntej częsci tłumika co wychodzi z kolektora jak na zdjęciu przy łączeniu dwuch rur, i tak czy jest taka część od kolektora do plecionki, czy występuje tylko w całości, plecionke wymieniłem dopiero pół roku temu więc by mogła zostać.

na fotkach poniżej pokazuje owe dwie rurki przy plecionce oraz połączenie z kolektorem. Może ktoś coś podpowie

6a5bd692a7ad83bam.jpg

4a06bc67eacc7060m.jpg

Przy okazji dopytam może ktoś po fotce będzie wiedział jaką mam kupić strumienice zamiast tego kata, bo chciałem sie go pozbyć:

9f3ad6f3f4812109m.jpg

Z góry dziękuje za wszytskie sugestie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dwururka to oryginalnie jest całość z plecionką która łączy się z jednej strony kolektorem a drugiej z katem

ac406b0529200129m.jpg

jaką mam kupić strumienice

nie wypowiadaj tego słowa na forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, ścigałem dziś ETKE więc sobie obejrzałem to dokładnie, w takim razie będę się starał zaspawać tą dwururkę, bo koszta pewnie będą wysokie, a co do tej nieszczęsnej strumienicy to jej nie będę zakładał tylko zwykłą rurę 2,5" nierdzewke, powinno być oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie bez zastanawiania będę gadał z moim tłumikarzem żeby ją naprawił, szkoda kasy bynajmniej w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...