Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q3 F3 MIB3 Virtual Cockpit bez plusa.


Audi A4KON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam Audi Q3 F3 z 2022r. Virtual Cockpit bez plusa i na kierownicy posiadam przycisk View, który powinien pomniejszać i powiększać zegary ale u mnie to nie działa (ten przycisk wygasza tylko środkową część i tyle) mimo, że na MMI jest strona z graficzką większych i mniejszych zegarów.

Może potrzebuję jakiejś aktualizacji zegarów jeśli tak to gdzie mógłbym je dostać oraz może ktoś wie jak to zakodować by ten przycisk to uruchamiał:-) 

WhatsApp Image 2024-03-19 at 21.19.25.jpeg

WhatsApp Image 2024-03-19 at 21.26.21.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 23:21, H4mm3R napisał(a):

Cześć, 

Dzięki za soft lecz jak mam go aktualizować? Bo przez pendrivera nie mogę uruchomic czerwonego menu w MMI:-( bede wdzieczny za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest plik pod odis e , ty potrzebujesz USB update , na slasku moge zaktualizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Deniro napisał(a):

To jest plik pod odis e , ty potrzebujesz USB update , na slasku moge zaktualizowac

Niestety jestem z pod Wawy. A odisem e jak przeprowadzić aktualizację bo mam akurat Odise 17 i Odis 23. Bede wdzieczny za wskazówki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 10:50, Deniro napisał(a):

To jest plik pod odis e , ty potrzebujesz USB update , na slasku moge zaktualizowac

Cześć Deniro,

Aktualizacja zrobiona przez OdisE co do aktualizacji to tragedia trwała prawie 1,5h na odpalonym aucie bo prostownika nie miałem (co ciekawe w A4 B9 aktualizowałem też VC ale z karty pamięci SD i tam max to bylo 15min). Niestety nic mi to nie zmieniło może ktoś ma info jak uruchomić tą wirtualizację zegarów z większych na mniejsze. Przed wgraniem miałem wersję 6170 teraz mam 6181 lecz jest ponoć jeszcze nowsza wersja 6185 może ktos ma i najlepiej na wersję USB bo Odisem to katorga. Będę wdzięczny za pomoc. 

Screenshot_20240404_205544_OBDeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...