Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypienie z tyłu samochodu w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie czy taki klucz bedzie dobry do tych amortyzatorow?ja rozumiem ze to chińszczyzna ale uzyje go moze dwa razy w zyciu wiec nie jest mi potrzebna kosmiczna technologia.

Kosztuje grosze a wiec zadne ryzyko.

 

pecyfikacja:

Stan: 100% nowy

Materiał: CR-V

Długość gniazda: 100 mm

Pełna długość: 270 mm

Sześciokąt: 17 mm

Gniazdo wewnętrzne: 6 mm * 8 mm

Waga paczki: ok. 448g / 15,8oz

Screenshot 2024-04-07 at 15-55-14 KLUCZ NASADOWY AMORTYZATORA.png

Edytowane przez lukpie

Opublikowano

To jest ten sam z linka, który Ci podałem.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.04.2024 o 08:39, Muskel1 napisał(a):

Bez klucza też da radę, ale klucz to niewielki wydatek i jest bardzo pomocny.

https://allegro.pl/oferta/klucz-nasadowy-amortyzatora-15035480383

 

 

a widzisz nie zobaczylem tej odpowiedzi:) ok to bede musial kupic bo po co sobie utrudniac zycie.

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze mam takie pytanie bo ktos mi wspominal ze a4 ma duza przypadlosc do gromadzenia syfu w podszybiu tam gdzies pod zbiorniczkiem na plyn. To prawda?ze podobno tam gnije to wszystko i sa problemy z elektryka i zeby na wiosne po zimie najlepiej tam zajrzec. Zdemontować ten zbiornik i wyczyscic to z lisci itd.

Opublikowano

Podszybie należy regularnie kontrolować, czyścić i udrażniać odpływy.

Opublikowano
W dniu 7.04.2024 o 16:10, lukpie napisał(a):

ma duza przypadlosc do gromadzenia syfu w podszybiu

Wejdź pod auto. Zajrzyj pod gródź na odwodnienie podszybia. Takie gumowe coś na środku. To jest za silnikiem na ścianie gordziowej. Weź jakiego kija i poruszaj żeby syf wypadł. Załóz okulary bo wpadnie Ci wszytsko do oczu i po sprawie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.04.2024 o 07:56, swIP napisał(a):

Przerabiałem temat u siebie niedawno.
1. Możesz wymienić tuleje w wahaczu aluminiowym ale będą powodować skrzypienie :)

2. Możesz kupić nowy wahacz od Seata Exeo do audi już nie produkują. Sztuka kosztuje ok 1000 zł. (jak dobrze pamiętam)

3. Możesz kupić wahacz w dobrym stanie używany. Ja tak zrobiłem i ejstem zadowolony z używki.

PS. jeśli masz tylko odbój do wymiane (w co wątpię) to musisz odkręcić 2 sruby na górze od tego mocowania górnego i jedną dolną śrubę.

 

amr.png

Dobra po wymianie tych odbojów skrzypienie ustalo:) takze na szcescie u mnie okazalo sie tylko to:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.