Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB wymiana głowicy


chwal33a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie w moim BFB popękała głowica i po przewertowaniu całego forum i kilku innych, wybór padł na coś wytrzymalszego czyli ADR lub AEB.

Chodzi o to że jestem zielony w tym temacie i potrzebuję jak najwięcej info o tych dwóch głowicach, np. czym różnią się od BFB w kwestii montażu, zależy mi na p&p. Jak to jest w końcu z kanałami, bo jedni piszą że lepsze szerokie, drudzy że wąskie a jeszcze inni że to bez różnicy. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez chwal33a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj z AVJ, AWT , BEX. odpuść sobie AEB jak nie modzisz auta bo stracisz moment z dołu właśnie przez te szerokie kanały. 

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VRGOOD napisał(a):

szukaj z AVJ, AWT , BEX. odpuść sobie AEB jak nie modzisz auta bo stracisz moment z dołu właśnie przez te szerokie kanały. 

ADR ponoć były też z wąskimi kanałami, bo polecasz mi w sumie to samo co mam czyli kruchą lipe,

a mody będą tylko najpierw pasuje to zrobić żeby jeździło ;)

Edytowane przez chwal33a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem głowicę z ADR, tylko teraz dylemat czy na kanałach 44 czy 55mm. Celuję w 220/240 mocy, wystarczy ta na węższych czy brać z szerokimi i pytanie co od razu zrobić żeby to hulało w serii jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głowice ADR bo moja bfb też pękła. Kanał wąski i 210 koni bez problemu. Walki zostały z głowicy ADR. Pamiętaj tylko ze na wydechu muszą być inne zawory , niestety nie wszystkie firmy regerenujace główce, nawet jak powiesz ze idzie pod turbo zmieniają zawory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica ADR nie ma wyjścia na egr więc musisz go wyciąć, najlepiej przy okazji pozbyć się pompy sai. Nie ma wyjścia na egr ale ma śruby montażowe więc fizycznie moze on zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...