Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT dziwny dźwięk silnika przy pełnym obciążeniu


dawid9785

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może ktoś ocenić logi ? 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi na gazie?

Nie widze powiązania między tym co w logach, a jakimś dziwnym dziwiekiem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał(a):

Logi na gazie?

Nie widze powiązania między tym co w logach, a jakimś dziwnym dziwiekiem silnika.

tak na gazie, ale zupełnie tak samo silnik pracuje na PB

nie ma powiązania ok, ale czy z logów coś wynika ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logów wynika, że na ten moment masz wydajność lpg na styk. Sory ale po logach nie da się wyłapać, że cos wydaje dziwne dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przem8 napisał(a):

Z logów wynika, że na ten moment masz wydajność lpg na styk. Sory ale po logach nie da się wyłapać, że cos wydaje dziwne dźwięki.

Spoko, jak mam ubogo to pouszczelniam podciśnienia, wężyk od regulatora cisnienia  też wygląda na zmęczony więc wymienię. Następne logi zrobię na benzynie. Ten dźwięk wydaje mi się że jest pochodna jakiejś usterki.

 Miałem kiedyś sytuację że auto przy ruszaniu zgasło  po odpaleniu dziwnie chodziło i  nie miło mocy. Podpiąłem komputer nie było błędów. Pojeździłem tak kilka minut i moc wróciła a dziwny dźwięk znikł. 

Niestety teraz ten dźwięk towarzyszy ciagle gdy auto się rozgrzeje, na zimnym silniku pracuje ciszej. Więc szukam powodu takiego zachowania silnika i obniżonej mocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dawid9785 napisał(a):

poko, jak mam ubogo to pouszczelniam podciśnienia, wężyk od regulatora cisnienia

Nie jest ubogo. Masz dłuższe czasy wtrysku niż powinny być na pb i wynikają z ustawień/wydajności lpg. Korekty są w normie.

 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...