Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzejąca się lewa tylna tarcza w A4 B7 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Pół roku temu wymieniłem tarcze tył klocki + przewody elastyczne od płynu + tłoczki gumki w zaciskach etc. Parę dni temu przepaliła się tarcza tzn klocek się skończył z lewej strony i tarcza kaput. Wczoraj wymieniłem tarcze i klocki i zauważyłem że tarcza nagrzewa się do 120, a druga (prawa) 70 stopni. Z tego co widziałem to koło ciężej chodzi niż prawe. Co może być przyczyną? Dodam, że tłoczek w zacisku chodzi łatwo, można leciutko ręką wkręcać. 

Opublikowano

Tylko wymiana zacisku ma sens.


Z mojego doświadczenia wymiany gumek itp w zacisku za wiele nie pomaga.

Jak już widzę, że tarcza zjedzona nierównomiernie wymieniam wszystko. 
Zacisk, klocki, tarcze.

Opublikowano
  • Autor

Eh, tylko w jaki zamiennik się zaopatrzyć? Bo oryginał z aso zbija z nóg ceną.. Dziwne jest to, że tłoczek działa dobrze… wkręca się luźno ręką. Jutro wezmę zacisk od kumpla i wkręcę inny który jest sprawny w 100%. 

Opublikowano

Nie wiem co tam u Ciebie może być.

Piszę jakie ja miałem przygody z regeneracją gdy robiłem sam w garażu. 
Nigdy nie byłem zadowolony zawsze coś.

Ja kupuje oryginały regenerowane.
Wysyłam swoje i dostaje zwrot.

Póki co zawsze robota byłą na 5.

Tutaj u nich kupuje. Polecam.

 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez swIP

Opublikowano
  • Autor

Teraz się zastanawiam bo w sumie mój też jest zregenerowany, robią wszystko to samo tzn wymieniają tłoczek itp. Więc nie wiem, spróbuję jutro wymienić zacisk na inny więc się okaże czy to w tym leży problem. Jeśli nie, to będę musiał dalej szukać 

Opublikowano

A od której strony masz mocniej zjedzony klocek WEW/ZEW?

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej co wymieniałem to był z dwóch stron tam samo zjedzony czyli już sama blaszka klocka zostala

Opublikowano

Rozumiem, że odpowietrzenie, wyszlifowanie jażma jest zrobione na 5?

Opublikowano
  • Autor

Tak, wszystko ładnie oczyszczone i odpowietrzone ?

Opublikowano
  • Autor

jutro się okaże czy wina zacisku czy nie, gorzej jak to nie zacisk - bo wtedy będzie trzeba szukać przyczyny 

Opublikowano

sprawdz czy klocki sa luzno osadzone w jarzmie i czy trzpienie pracują suwliwie

Opublikowano
  • Autor

Klocki są luźno osadzone. Łożysko sprawdzone też git. Chyba przyczyną jest źle zarobiona rurka miedziana którą idzie do wężyka elastycznego. Na dniach będę z tym działał. 

Opublikowano

trzpienie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.