Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie modułu światła LED w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To ja rozumię.
Ale, po konsultacji z mechanikiem, jeśli nie zmienię pozycji radarów i lamp wg. ramy samochodu - to nic nie powinno się zmienić.

Opublikowano

Radary nie mają nic wspólnego z matrixami.

Jak chcesz wyciągnâć sterowniki lamp bez demontażu lamp?

Jak chcesz zamienić lampy stronami bez ich demontażu?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
57 minutes ago, Muskel1 said:

Radary nie mają nic wspólnego z matrixami.

Jak chcesz wyciągnâć sterowniki lamp bez demontażu lamp?

Jak chcesz zamienić lampy stronami bez ich demontażu?

Lampy są obecnie skonfigurowane, tzn. że w sterownikach są ustawione wg obecnej pozycji. Ja wyjmę je i zakładam, że wstawię z powrotem w te same pozycje. Nie będę zamieniał lamp (bo to by nic nie dało), ale zamienię kontrolery na lampach. Zresztą lampy na koniec wrócą, na koniec w te same pozycje, z tymi samymi kontrolerami. Więc jeśli je wstawię w te same geometryczne miejsca, to co by się miało w nich zmienić (były skalibrowane dla tych pozycji, więc dalej będą).
Czy coś pomyliłem?

Opublikowano
Teraz, LeszekJ. napisał(a):

że wstawię z powrotem w te same pozycje

Zapomnij.

 

Teraz, LeszekJ. napisał(a):

Zresztą lampy na koniec wrócą, na koniec w te same pozycje,

Nie wrócą, choćbyś nie wiem jak zaznaczył.

Jak tylko wyciągniesz lampę musisz kalibrować, ale napisałem Ci to już 2 x.

 

 

Opublikowano
  • Autor
On 5/10/2024 at 5:32 PM, Muskel1 said:

Zapomnij.

 

Nie wrócą, choćbyś nie wiem jak zaznaczył.

Jak tylko wyciągniesz lampę musisz kalibrować, ale napisałem Ci to już 2 x.

 

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za każdą odpowiedź. Bardzo to doceniam.
Próbuję się odnaleźć w nowej rzeczywistości, którą staram się zrozumieć.

Jak się domyślam, Twoje twierdzenie wynika z tego, że na dużych odległościach (a takie będą przy światłach drogowych), każda różnica ustawienia ma znaczenie.(?)
Zatem jak sobie poradzić ze sprawdzeniem kontrolerów, aby nie "pchać" się w bezsensowne wysokie koszta?
Czy da się ustawić lampy na "0" (czyli do pozycji, na którą są aktualnie skalibrowane za pomocą przyrządu, który używają w Stacji Kontroli? 
Inaczej mówiąc zamiast kodować, aby skalibrować aktualna pozycję świateł, ustawić je tak, aby świeciły tam gdzie trzeba?

PS
Konsultowałem się z mechanikiem, który jest też nauczycielem w Szkole samochodowej. Twierdzi, że ustawienie na wcześniejszych pozycjach jest możliwe. (Rozumiem, jednocześnie Twoją radykalną odpowiedź, tak myślę)

Opublikowano

Widzę, że od kilku stron kręcimy się w kółko, więc niestety co miałem do powiedzenia napisałem już wielokrotnie. Dalszej pomocy w tej kwestii Ci nie udzielę, bo nie wiem jak inaczej. Mam nadzieję, że znajdziesz przyczynę i naprawisz niskim kosztem:hi:

 

Opublikowano
  • Autor
2 hours ago, Muskel1 said:

Widzę, że od kilku stron kręcimy się w kółko, więc niestety co miałem do powiedzenia napisałem już wielokrotnie. Dalszej pomocy w tej kwestii Ci nie udzielę, bo nie wiem jak inaczej. Mam nadzieję, że znajdziesz przyczynę i naprawisz niskim kosztem:hi:

 

Dziękuję

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.