Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stage 3 w A4 B8 2.0TDI CAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, szybkie pytanie ile max przy wymianie sprzęgła na takie

https://www.sachsperformance.com/pl/zestaw-sprzegla/sachs-sprzegla-sportowe/zestaw-sprzeglo-sre-001851-002559

 

+ wydajniejsze wtryski 

+ turbo TC-Turbo do 400 koni 

 

Z tego co słyszałem układ chłodzenia seryjny jest w stanie dźwignąć do 350 koni czy to prawda ? 
 

obecnie zrobiony soft + dpf i egr OFF


dużo wątków na forum jest o tym że seryjne sprzęgło nie daje rady przy 400 nm u mnie 415 nm i bez problemu kilka K km zrobionych bez zająknięcia, 

 

pomału zaczynam zbierać graty do STAGE3 i stąd pytanie czy macie jakieś propozycje co do sprzęgła pod 350 koni?

 

co z chłodzeniem czy też warto wymienić? Czy słuchać mechanika ze seria wytrzyma około 350 koni ?


8d07bc0a-2a46-4ef8-ba99-47391efa42ea.thumb.jpeg.70b31a8b7fcfe2dd146d40e72d0f3440.jpeg

Opublikowano
7 godzin temu, Tus420 napisał(a):

witam, szybkie pytanie ile max przy wymianie sprzęgła na takie

Nm sa najważniejsze nie moc. Sprzęgło tego typu wytrzyma spokojnie. Zakładałem swoje robione cztero i trzyłopatkowe sprzęgła do TDI gdzie było po 500-600Nm i dawały radę. Kończyły sie po ok 3-4 latach ale to się normalnie obija i latasz dalej jak docisk żyje. Okładziny które sa na tej tarczy to jest ceramika. Można zawsze w przyszłości zmienić na kevlar. 

Kolejna sprawa trzeba umieć takie sprzęgło na samym początku po odpaleniu przygotować do jazdy. 

 

To że gadają że sprzęgło nie daje rady to jest bardzo subiektywna ocena która bym się nie kierował. Bo zależy od tego jak kto jeździ i jak jest wystrojony wóz . 

Nie wiem jakie graty tam zbierasz ale żeby przebić 300HP mam nadzieje że jesteś świadomy że turbo i wtryski to tylko kropla. 

 

Opublikowano

powyzej 300km to idzie kucizna bo silnik tego nie wytrzyma. Kup sobie kevlarowe sprzeglo ze sportowym dociskiem. Do 600Nm daje rade. 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Na dzień dzisiejszy dołożyłem icka 550x230x65 od grubygarage, + sprzęgło kevlar.

wlatuje za miesiąc, downpipe +wydech przelot + i wtryski od 3.0 pod koniec sierpnia na korektę softu lecę i mam nadzieję że wydmucha pod 220 koni i 500nm, dodam że na codzień śmigam na 245x45x18 także problemu z trakcją na suchym nie mam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.