Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cześć. Czy ten sopran da radę tu wsadzić? Jeżeli tak to jak? 

 

Chyba, że tu nie występowały te głośniki? 

 

IMG_20240614_193306069.jpg

Edytowane przez Diego1121

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Diego1121 napisał(a):

 

 

 

Czy czujniki pdc są rozbieralne? Bo jeden uszkodzony muszę wymienić, i mam w innym kolorze. Idzie przełożyć sama obudowę jego czy cuś? 

Opublikowano

Nie są. Należy kupić nowy i to najlepiej ori z ASO, bo w sieci oferowanych jest bardzo dużo podróbek g...o wartych.

Opublikowano
  • Autor

Cześć ponownie. Pod silnikiem mam żółtą nie wpiętą kostkę, od czego ona może być? 

IMG_20240615_220327167.jpg

Opublikowano

?‍♂️

Opublikowano
  • Autor

PDC oraz wsteczny zrobiony. Dziękuję ci bardzo Muskel1, jesteś mega gość. Bez ciebie nie zrobiłbym nic. 

 

 

Czy da się wyłączyć sprawdzenie żarówek wstecznego? Bo jedna żarówka była spalona, włożyłem ledowe niby z canbusem lecz i tak wywala błąd spalonej żarówki, lecz świecą normalnie. 

Opublikowano

:hi: Super, że działa.

Z tego co pamiętam nie da rady wyłączyć.

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze został problem z nie odpuszczającym ręcznym oraz z nie działającym tempomatem. 

Opublikowano

Myślę, że to wina kodowań ABS.

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Myślę, że to wina kodowań ABS.

Hej,pytanie z innej beczki czy czujnik egt spalin różniący się w odczycie temperatury pokojowej daje zawyzony wynik o 5,5 c   ,może być problemem bo myślę że przy 700 stopniach może przekłamywać już o 80 c dobrze myślę?

Opublikowano

Musisz sprawdzić jak wielka jest różnica w porównaniu do innych czujników temperatury.  

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz sprawdzić jak wielka jest różnica w porównaniu do innych czujników temperatury.  

No właśnie rano po nocy wszytkie wskazują 25   a ten 1 przed turbo 31 bo ja mam 4 w cnha .i zastanawiam się czy przy wyzszych temperaturach ta odchylka jest większa bo tak na logikę powinno być, jak myślisz?

Opublikowano

Trudno stwierdzić.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Myślę, że to wina kodowań ABS.

 

 

Właśnie kodowania są dobre, tak mi się wydaje 

Opublikowano

Mam na myśli kodowanie a nie adaptacje. To wielka różnica. Etykiety kodowań sterownika ABS, w szczególności bajtu 00, nie są opisane, i jeżeli tam posadzony jest gdzieś bit, że skrzynia jest automat, to właśnie może być problem, a myślę że tak jest, bo w sterowniku ABS  masz zapisany błąd o brakującej komunikacji ze sterownikiem skrzyni biegów, więc z jakiegoś powodu sterownik ABS oczekuje na odpowiedź sterownika skrzyni biegów.

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Mam na myśli kodowanie a nie adaptacje. To wielka różnica. Etykiety kodowań sterownika ABS, w szczególności bajtu 00, nie są opisane, i jeżeli tam posadzony jest gdzieś bit, że skrzynia jest automat, to właśnie może być problem, a myślę że tak jest, bo w sterowniku ABS  masz zapisany błąd o brakującej komunikacji ze sterownikiem skrzyni biegów, więc z jakiegoś powodu sterownik ABS oczekuje na odpowiedź sterownika skrzyni biegów.

 

 

Jakiś pomysł jak to ogarnąć? 

Opublikowano

Niestety zdobycie opisów etykiet baju 00 graniczy z cudem.

Opublikowano
10 minut temu, Diego1121 napisał(a):

 

 

Jakiś pomysł jak to ogarnąć? 

Znaleźć kodowanie sterownika ABS z samochodu który posiada: skrzynię MANUAL oraz silnik CAGA.

Opublikowano

To nie wystarczy, bo musiałbyś mieć identyczne auto, z bliźniaczym wyposażeniem aby przejąć kodowanie 1 do 1. 

 

Opublikowano
W dniu 9.06.2024 o 20:56, Diego1121 napisał(a):

To samo niestety. 

IMG_20240609_205410685.jpg

Wpisywałeś "Security Access" przed kodowaniem?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.